6 jucători din Liga 1, la CAN. „Derby clujean” în Guineea Ecuatorială

varela can

VIDEO Varela își așteaptă rândul să plece de la Steaua: "Normal că vreau afară!"

fernando varela rio ave steaua

VIDEO EXCLUSIV Varela n-a trecut peste eliminare: "Cu un egal la Aalborg nu mai era presiune"

captura varela

Rusescu și Varela s-au accidentat cu "U" Cluj și sunt incerţi pentru Rio Ave. ”Nu știu când vor reveni!”

rusescu accidentare

Fernando Varela va lipsi de la Steaua, după ce naționala lui s-a calificat la Cupa Africii 2015

fernando varela cape verde

VIDEO EXCLUSIV Varela speră ca Tănase să revină cât mai repede: "E bun, face diferenţa când e pe teren"

FOTO Szukala, selfie cu Varela după meciul cu Aktobe: ”Fenomenul Fernandinho este obosit!”

szukala varela 1

VIDEO EXCLUSIV Petrecerea titlului 25! Steliștii au făcut hora la Cluj, Varela a plâns

dodel teren sacou negru steaua

Varela a ieșit accidentat din returul cu Dinamo. Fundașul este incert pentru Viitorul

varela schimbare

Opt steliști vor fi convocați la echipele naționale săptămâna viitoare

stelisti

VIDEO Aproape de dramă! Varela a leșinat pe finalul partidei cu Astra

accidentare Varela

O ultimă șansă. Râpă a fost titularizat la un meci de Liga 1, după o pauză de 4 luni

steaua gabi matei rapa

VIDEO Corona - Steaua 1-1. Campioana rămâne lider neînvins. Al doilea egal în acest sezon de Liga 1

tanase corona-steaua

Varela, dezastru la primul test important în apărarea Stelei, amicalul cu Șahtior

varela

Debut neașteptat. Francezul Mustivar a jucat 90 de minute pentru naționala din Haiti!

sony mustiva

VIDEO Neagu a efectuat vizita medicală: "Mai sus de Steaua nu se poate în ţară"

neagu

VIDEO Campioana nu-l mai ia pe Varela! "E prea complicat ca să-l aducem!"

varela

CSMS Iași - FC Vaslui 1-2. Antal l-a egalat pe Rusescu! Vaslui termină pe locul 5

liviu antal vaslui

Străinii luptă pentru CM 2014!  Fotbalişti de bază ai altor naţionale joacă în România

mojica in meciul bolivia-argentina

Vasluianul Varela a calificat Insulele Capului Verde în sferturile Cupei Africii