24 rezultate pentru eticheta

venezia

Valentin Mihăilă, lăudat de italieni după golul cu Venezia! Ce au scris de evoluția lui Dennis Man

Mp Gemova 19/01/2024 - campionato di calcio serie B / Sampdoria-Parma / foto Matteo Papini/Image nella foto: esultanza g

Florinel Coman poate obține transferul mult visat! Un club din Italia l-a urmărit la derby-ul cu Rapid

Dennis Man și Valentin Mihăilă, analizați de italieni după Venezia - Parma! De ce au fost criticați internaționalii români

Dennis Man și Valentin Mihăilă / Foto: Profimedia

Încă un român în Serie B. ”Va fi vândut în zilele următoare”

ilie-matei

Radu Drăgușin și George Pușcaș, titulari la Genoa! Cei doi români au făcut un nou pas cu dreptul spre Serie A

Genoa vs Venezia - Serie BKT 2022/2023

Foto Venezia și-a prezentat noul echipament și fanii sunt siguri: ”Cel mai frumos din fotbal”

Al treilea rând de echipament al Veneziei / Foto: Twitter@brfootball

Video Nota primită de Răzvan Marin, după ce a retrogradat cu Cagliari. Românul a plâns pe teren la final

razvan-marin

Video Inter - Venezia 2-1. Edin Dzeko, erou în minutul 90

profimedia-0655444414

Ciprian Tătărușanu, în pericol să devină a treia opțiune la AC Milan

AC Milan v US Sassuolo - Serie A

Video Venezia - Milan 0-3. Theo Hernandez a reușit o “dublă”

Venezia vs Milan - Serie A TIM 2021/2022

Bayern Munchen vinde în Serie A. Mijlocașul transferat de bavarezi în Italia

FC Bayern München - Team Presentation

David Miculescu, mai aproape de Serie A decât de FCSB! Gigi Becali îl poate pierde pentru câteva sute de mii de euro

David Miculescu, fotbalistul UTA-ei / Foto: Sport Pictures

Radu Drăgușin, apărat de antrenorul Sampdoriei după remiza cu Venezia: ”Nu mi se pare corect să-l facem responsabil!”

Italian football Coppa Italia match UC Sampdoria vs Torino FC, Stadio Luigi Ferraris, Genova, Italy - 16 Dec 2021

Meci superb în Serie A: 3-0 la pauză, 3-4 la final! Fiul lui Diego Simeone, erou pentru Verona

Venezia vs Hellas Verona - Serie A TIM 2021/2022

Jose Mourinho, foc și pară la adresa jucătorilor de la AS Roma și a arbitrajului: ”Cum e posibil!?”

US Salernitana v AS Roma - Serie A

Venezia – Roma 3-2. Jose Mourinho e sub presiune

AS Saint-Etienne v Manchester United - UEFA Europa League Round of 32: Second Leg

Vlad Chiricheș s-a accidentat în meciul Sassuolo - Venezia 3-1

Italian football Serie A match - US Sassuolo vs Venezia FC

Louis Munteanu poate debuta diseară la Fiorentina, ÎN DIRECT la Digi Sport 4! Anunțul italienilor

ACF Fiorentina v Virtus Verona, Friendly football match, Moena, Italy - 30 Jul 2021

Video Răzvan Marin face spectacol în Italia! A fost din nou cel mai bun jucător al gazdelor în meciul Cagliari-Venezia

Italy: S.S. Lazio vs Cagliari Calcio 2-2

Răzvan Marin, anunțat titular pentru Cagliari în meciul cu Venezia, transmis pe Digi Sport 3, de la ora 21:45

OFICIAL | Un puști român a semnat cu un club din Serie A

Venezia vs Cittadella - Ritorno finale playoff serie BKT 2020/2021

Meci dramatic, cu 3 goluri în prelungiri. Vasile Mogoş a înscris, dar Chievo a ratat promovarea în Serie A