16 rezultate pentru eticheta

video barcelona - real

Video Marcelo, acuzat că a jucat teatru pentru a forţa eliminarea lui Sergi Roberto. Ce a scris arbitrul în raport

Barcelona v Real Madrid - La Liga

Video Prezenţa lui Ronaldo în finala Ligii Campionilor nu e pusă în pericol. Anunţul făcut de Zidane

Video Real Madrid nu a primit un penalty evident în El Clasico. Faultul clar comis de Alba asupra lui Marcelo

pen marcelo

Video Madrilenii au cerut fault înainte de golul lui Messi! Suarez l-a dărâmat pe Varane, dar arbitrul nu a dat nimic

Suarez varane

Video Final de repriză tensionat în El Clasico. Trei "galbene" şi un "roşu" în doar cinci minute

Video&Foto Imagine de colecție la El Clasico: Messi și Ronaldo, uniți pe același tricou. Ambii au marcat!

tricou barcelona - real

Video Barcelona - Real 1-3. Ronaldo, gol superb și eliminare în două minute. Supercupa e aproape de Madrid

barcelona - real autogol piq

Video Neymar a făcut faza meciului, dar finalizarea i-a făcut pe catalani să își pună mâinile în cap

neymar carvajal barcelona - real

Video Barça - Real 1-2. Madrilenii au câștigat în 10, după eliminarea lui Ramos! Gol anulat și bară

bucurie ronaldo

Video Reacția lui Pique când aude imnul rivalei Real Madrid, înainte de El Clasico

pique imnul

Zidane pregătește deja primul El Clasico din cariera de antrenor: "Va fi un meci mare!"

zidane real cr

Ancelotti, injecție de optimism pentru CR7 înainte de El Clasico: "Îmi place mai mult decât Zidane"

cr7 ancelotti

VIDEO Pericolul numărul 1 pentru Real Madrid! Leo Messi a reușit două hat-trick-uri în "El Clasico"

Messi El Clasico 2007

Mateu Lahoz arbitrează al 170-lea El Clasico în La Liga. VIDEO Real a luat Cupa cu el la centru

lahoz el clasico barcelona real

VIDEO Barcelona - Real 2-1. Neymar și Alexis au decis primul "Clasico" al sezonului