10 rezultate pentru eticheta

video levante barcelona

După ce i-a adus victoria Barcelonei cu Levante, Luuk de Jong a lămurit și intențiile sale pentru viitor

Jucătorul de la Barcelona care a primit nota 1 după evoluția din meciul cu Levante

Reacția lui Xavi după victoria cu Levante. Ce spune despre Luuk de Jong, marcatorul golului victoriei din prelungiri

Video Modul în care a reacționat Xavi, după golul victoriei marcat de Luuk de Jong în prelungirile partidei cu Levante

Presa catalană i-a făcut praf pe jucătorii Barcelonei după 3-3 cu Levante: "Este inadmisibil, intolerabil"

Levante UD v FC Barcelona - La Liga Santander, Valencia, Spain - 11 May 2021

Video Inter şi PSG, pe urmele jucătorului care i-a dat două goluri Barcelonei în ultima etapă

bardhi

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Levante - Barcelona 0-2. Catalanii și-au egalat propriul record

barcelona principala

VIDEO Tontogolul lunii! Barça a egalat-o pe Levante cu largul concurs al gazdelor

captura autogol barcelona

VIDEO Levante - Barcelona 1-1. Deși s-au împiedicat, catalanii n-au fost depășiți în clasament de Atletico