Video Discursul emoţionant prin care Simeone şi-a readus echipa în joc, în duelul cu Barcelona

Video La debutul ca titular în PL, Gabriel Jesus a reuşit o performanţă unică în istoria lui Man. City

Video Dinamo a reuşit două faze antologice, în derby-ul cu Steaua

dinamo aruncari

Steaua - Dinamo 73-80. Alb-roşiii au câştigat surprinzător pe terenul rivalei

steaua dinamo baschet

Video BC Timişoara - CSM Oradea 85-84. Bănăţenii s-au impus după două reprize de prelungiri

capt Timisoara baschet

Video Dinamo - Steaua 25-18. Campioana s-a desprins pe final şi s-a calificat în semifinalele Cupei

dinamo steaua handbal

Video SCMU Craiova- Modena 0-3. Italienii şi-au consolidat prima poziţie în clasament

volei craiova

Video CSM Bucureşti - CSV Alba Blaj 1-3. Voleibalistele lui Darko Zakoc vor juca finala Cupei României

volei csm

Patru absenți pentru Luis Enrique în derby-ul cu Atletico Madrid din semifinalele Cupei Spaniei

barca-6

Video Ronaldo a doborât două drone cu mingea. De câte încercări a avut nevoie starul Realului

ronaldo drona

Video Xanthi s-a calificat în sferturile Cupei Greciei, unde va avea un adversar de top

lucescu jr cupa

Video Steliştii au primit întăriri de la atletism, înaintea derby-ului cu Dinamo, din Cupa României

captura frati handbal

Video Steaua - VM Zalău 3-0. ”Roș-albaștrii” au ajuns la un punct în spatele liderului

captura volei steaua

Vești bune pentru Zidane: ”De săptămâna viitoare mă întorc la antrenamente”

carvajal

Video Surpriză la Sankt Petersburg. Prima favorită eliminată! Niculescu și Begu intră în scenă

bertens

Video CSM Roman - CSM Bucureşti 24-27. Campioana Europei a câștigat, dar a pierdut-o pe Paula Ungureanu

ungureanu

Video Costel Pantilimon a aflat cât va lipsi, după accidentarea din meciul cu Millwall

panti targa verdict

Video Răzvan Marin a primit cel mai frumos cadou, după prestaţia din primul derby jucat în Belgia

marin echipa etapei

Video Cavani a devenit al doilea marcator din istoria lui PSG. Golul 300 al carierei

cavani psg-1

Video Sorana Cîrstea, către antrenorul său: "Nu ştiu ce să fac! Zi şi tu ceva, de aia eşti acolo!"

sori-3

Video Răzvan Marin e deja o certitudine la Standard: "A adus mai multă siguranţă la mijloc"

razvan marin standard-2

Video PSG - Monaco 1-1. Monegascii au produs surpriza în prelungiri pe Parc des Princes

MONACO

Video Dinamo - SCM U Craiova 88-86. Meci spectaculos între codașele Ligii Naționale

DINAMO BASCHET

Video Pandurii - CSM Poli Iaşi, vineri, 17:30, Digi Sport 1. Trupa lui Stoican s-a întors determinată să scape de retrogradare

sosire pandurii

Video Espanyol - FC Sevilla 3-1. Primul eşec în campionat din ultimele două luni pentru Sampaoli

espanyol

Video Sampdoria – AS Roma 3-2. Înfrângerea ”giallorossilor”, marea surpriză a etapei

sampdoria roma

Video Thuringer – Astrakhanochka 34-22. Victorie lejeră pentru campioana Germaniei

captura thuringer

Video Ghinion pentru Pantilimon. Românul s-a accidentat în meciul cu Millwall şi a ieşit pe targă

Panti capt accid

Video Scandal la finalul meciului Lazio-Chievo! Biglia, la un pas de bătaie cu un fan care l-a scuipat

biglia chievo

Video Real Madrid - Sociedad 3-0. ”Albii” au mai avut două goluri anulate

ronaldo real madrid - sociedad

Video Nancy - Bordeaux 0-2. A doua victorie consecutivă în Ligue 1 pentru echipa lui Gourvennec

captura bordeaux

Video Gyor - Krim Ljubljana 39-22. Victorie clară pentru handbalistele lui Martin Ambros

gorbicz

Video Motherwell – Rangers 0-2. Trupa lui Warburton a revenit pe locul 2 în clasament

mot ran

Video Dinamo vinde juniori pe bandă rulantă: Mitrea la Inter și Mustafa Bani la AS Roma. Cât încasează ”câinii”

juniori dinamo

Video Serena Williams, cadou surpriză din partea celui mai cunoscut număr 23 din istoria sportului

serena jordan

Video&Foto Un tigru bengalez a semănat panică după ce a scăpat de la circ

principala

Video Rivalitatea fără sfârşit! Top 5 meciuri între Roger Federer şi Rafael Nadal

federer nadal

Video Hull City - Man. United 2-1. Echipa lui Mourinho, în finala Cupei Ligii Angliei

Hull United Cupa Ligii

Video Barcelona - Sociedad 5-2. Calificare rezolvată în ultimele minute. Seară de vis pentru Denis Suarez!

bucurie barcelona

Video Steaua - Terek Grozny 1-1. Enache a marcat golul roș-albaștrilor. Torje, pasă de gol

enache1

Video Eibar - Atletico 2-2. Echipa lui Simeone s-a calificat în semifinalele Cupei Spaniei

000 KR6BX

Video Românii lui Anderlecht au făcut spectacol. Stanciu a marcat al doilea gol în trei zile, Chipciu a pasat decisiv

stanciu chipciu-1

Foto A fost găsit tricoul de joc al unuia dintre cei trei supravieţuitori de la Chapecoense

alan

Video Isabelle Gullden le sperie pe handbalistele de la Larvik: "Ea e "creierul" echipei"

gullden larvik

Video Steaua, primul meci cu Alibec şi Gnohere pe teren. Cum au jucat noii atacanţi ai lui Reghecampf

collage alibec gnohere

Video Municipal Zalău - Ştiinţa Baia Mare 3-1. Victorie în turul semifinalelor Cupei României

captura volei zalau

Video Isabelle Gullden i-a pregătit o surpriză unuia dintre cei mai tineri fani din România

gullden aniversare

Video Toșca a semnat cu Betis și va fi prezentat oficial azi. Pe ce durată se întinde contractul

tosca oficial

Video Declarația de dragoste a lui Mourinho: ”Azi, mâine și întotdeauna, cu Barcelona în suflet”

mou

Video Cu gândul la naţională! Doi stranieri au fost urmăriţi de secundul lui Daum, în Turcia

vlad matel

Video Casa unui portar de la Cupa Africii a fost devastată, după o evoluţie slabă