220 rezultate pentru eticheta

viitorul constanta

Viitorul Constanța – RNK Split 2-2. Egal în cel de-al doilea amical din Turcia

dica.viitorul.cta

INTERVIU VIDEO Hagi: "Visez să am 4 jucători la națională într-un meci oficial "

hagi viitorul

Viitorul lui Hagi a terminat 0-0 cu sârbii de la Rad Belgrad

nicolae.dica.viitorul

VIDEO Viitorul vrea să termine returul înaintea lui Dinamo și Rapid

viitorul turcia

Viitorul Constanța pleacă în cantonament. Cei patru convocați rămân în țară

VIDEO Nu se așteptau! Jucătorii Viitorului, surprinși de telegramele lui Pițurcă

buzbuchi.nationala

Viitorul sună bine. 30 de fotbaliști la vizita medicală

reunire viitorul

VIDEO Anghel: “Sper să facem rapid uitată plecarea lui Iancu“

7 amicale pentru un retur fără emoții. Viitorul se pregătește în Turcia

bucureie Viitorul

VIDEO Dică: "I-am spus lui Iancu să nu iasă în cluburi. Sper să se țină"

Gabriel Iancu-1-1

Steaua ia din nou "crema"! Portarul Viitorului și doi tineri marcatori, favoriții lui Reghecampf

buzbuchi01

VIDEO Viitorul a terminat pe 11 primul său tur în Liga 1, dar Hagi nu este mulțumit: “Puteam mai mult!”

hagi.mfx

VIDEO CS Severin - Viitorul 2-2. În ultimele zece minute ambele echipe au avut un gol anulat pentru offside

severin bucurie

Viitorul și-a deschis magazin oficial, înainte de meciul cu Dinamo

viitorul magazin

VIDEO Viitorul Constanța - Dinamo 1-1. Dorinel Munteanu, remiză la primul meci pe banca roș-albilor

bucurie Viitorul

VIDEO Cătălin Anghel vrea să-i strice debutul lui Dorinel. "Trebuie să arătăm că a fost un accident cu Steaua"

catalin anghel01

Cipru U21 - România U21 este AZI, la ora 20:00. Săndoi a chemat 6 jucători de la Viitorul şi 4 ai Chiajnei

emil sandoi

De la Marea Norvegiei, la Marea Neagră. Steliştii pregătesc cu mare atenţie meciul cu Viitorul Constanţa

steaua-antrenament

VIDEO Gloria Bistriţa - Viitorul 1-1. Gazdele se scufundă, în timp ce constănțenii rămân pe locul 11

gloria bistrita mfx

Ceahlăul - Gaz Metan 2-0. Nemțenii se califică în sferturile de finală ale Cupei cu două goluri în două minute

ceahlaul gazmetan01

VIDEO Tânărul Buzbuchi a apărat un penalty în meciul cu Pandurii: "Mi-aș dori să ajung la Steaua"

Buzbuchi

Puștii lui Hagi le-au pus gând rău gorjenilor. Viitorul - Pandurii, luni, 21:30, LIVE Digi Sport 1

viitorul.septembrie.2012

Dinamo și Rapid, penalizate financiar de Comisia de Disciplină

incidente Dinamo Rapid Mediafax

Inima lui Gică Hagi a fost alături de ambele echipe:"Voiam să se termine 1-1 și mă bucur că a ieșit așa"

hagi3-1-1

Cătălin Anghel, după 1-0 cu CFR: “Este o victorie mare, dar trebuie să rămânem echilibraţi”

Andone, dezamăgit de înfrângerea cu Viitorul: "A fost cel mai slab joc!"

andone01

CFR Cluj - Viitorul 0-1, campioana pare că iese definitiv din lupta pentru titlu

ricardo cadu cfr cluj

VIDEO Oţelul se impune doar în amicale! Gălăţenii au învins Viitorul Constanţa cu 1-0

bucurie otelul-1

Viitorul Constanța - Petrolul Ploiești este sâmbătă, de la ora 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

adrian cristea petrolul plooiesti

VIDEO Oțelul - FC Brașov 0-0 şi foştii campioni rămân la retrogradare

otelul brasov

VIDEO Rapid - Viitorul 2-1, galeria i-a cerut iarăși lui Sabău să demisioneze!

alexandru.ionita.sept.2012

VIDEO Viitorul – CSMS Iași 1-0

VIDEO Oțelul - Viitorul 1-1

bucurie otelul

VIDEO Porumboiu îl atacă pe Pițurcă: "A distrus Universitatea Craiova"

porumboiu suparat

VIDEO Șumudică: "Am avut absențe importante, jucători cu indigestie"

sumudica

VIDEO Porumboiu: "Marius Avram e bandit de profesie"

porumboiu932432

Viitorul a renunţat la patru jucători

academia hagi

Viitorul Constanța va disputa meciul cu FC Vaslui pe stadionul "Farul"

farul constanta stadion

Cifrele etapei a 6-a. Viitorul Constanța e prima nou-promovată care câștigă un meci în acest sezon

viitorul cifre

VIDEO Viitorul - Gaz Metan 0-1. Astafei aduce prima victorie pentru echipa lui Pustai

viitorul gaz metan

Cristi Dulca: "La Cluj nu se joacă pentru bani, ci pentru aceste culori"

dulca viitorul

Nicolae Dică a marcat primul său gol în Liga 1 după o pauză de 10 luni

nicolae dica viitorul-1

Nicolae Dică a reluat antrenamentele de 10 zile și revine în echipa Viitorului Constanța peste o lună

nicolae dica viitorul

VIDEO Zero ocazii, zero fotbal la Galați. Viitorul - Astra 0-0. Gheorghe Hagi explică: "N-avem curaj!"

chitu

Hagi îşi întâlneşte în Liga 1 foştii colegi din Generaţia de Aur: "Îi urez baftă lui Stelea, mai puţin duminică"

hagi-viitorul

gol iancu

Doi din juniorii lui Hagi se pregătesc cu Ajax Amsterdam

hagi juniori ajax

Hagi și-a dirijat echipa la prima victorie în amicale. Viitorul a bătut TSKA Sofia cu 2-1