1052 rezultate pentru eticheta

vlad chiriches

Exclusiv Povestea unui transfer celebru la Steaua. "Becali l-a găsit în anticameră la Nicolae Badea"

FC Steaua Bucuresti v Chelsea - UEFA Europa League Round of 16

Vlad Chiricheş şi Ionuţ Radu redeschid Serie A! Italienii au stabilit care sunt primele meciuri care se joacă după pandemie

Parma Calcio v US Sassuolo - Serie A

"Este echipa copilăriei mele!" Unde se vede Vlad Chiricheş la revenirea în România

FOTBAL:STEAUA BUCURESTI-PETROLUL PLOIESTI 3-0,SUPERCUPA ROMANIEI (10.07.2013)

Video Vlad Chiricheș, Ianis Hagi și Ionuț Radu, alături de Pele, Maradona sau Zidane într-o campanie FIFA

WeWillWin-campanie-696x392

Primul internațional român care reia antrenamentele! Comunicatul oficial emis de club

romania

Exclusiv "Nu-mi place Chiricheș, ne-a pierdut multe meciuri". Bumbescu dă verdictul: "El este cel mai bun stoper român"

bumbescu captura

"Să se permită cinci schimbări pe meci!". Propunerea fostului jucător de la CFR Cluj, ajuns antrenor în Serie A

CFR 1907 Cluj - Training & Press Conference

Vlad Chiricheș, fundaș central în primul 11 într-un top negativ al englezilor

Tottenham Hotspur v Manchester United - Premier League

Video Chiricheş stă de 22 de zile singur în Italia! O zi petrecută cu căpitanul României în Modena

vlad-chiriches

colaj

5 tricolori riscă să rateze barajul cu Islanda din cauza epidemiei de COVID-19. Care este situația adversarilor

FOTBAL:ROMANIA-MALTA, PRELIMINARIILE CE 2020 (8.09.2019)

Exclusiv "Italienii" îi complică viaţa lui Mirel Rădoi. Primul efect major în fotbalul nostru din cauza coronavirusului

Mirel Rădoi

Video Exclusiv Va fi convocat Chiricheș pentru meciul cu Islanda? Nicolae Dică: ”Nu înseamnă că va juca 100%!”

nicolae dica

Vlad Chiricheș revine după accidentare! Anunțul făcut de italieni: când se va antrena cu echipa

Rădoi s-a decis! Jucătorii care nu vor lipsi de la barajul cu Islanda: ”Liderul naționalei este Chiricheș”

radoi

Englezii îl fac praf pe Vlad Chiricheș: "Cel mai prost transfer. Cum a fost posibil așa ceva?"

vlad chiriches tottenham

An încheiat pentru Vlad Chiricheș! Anunțul făcut de antrenorul lui Sassuolo

Exclusiv România - Norvegia | Recomandarea lui Cosmin Moţi pentru postul de fundaş central: "A jucat acolo"

Moti

Mesajul comun transmis de Vlad Chiricheș și Dragoș Grigore, înaintea partidei cruciale cu Norvegia

dragos grigore nationala chiriches

Foto Feroe - România 0-3 | Cum a fost surprins în vestiar Vlad Chiricheș, după accidentarea din prima repriză

Vlad Chiricheș

Feroe - România 0-3 | "Asta le-am spus la pauză!" Contra cheamă de urgență alți doi jucători. Verdict în cazul lui Chiricheș

cosmin-contra

Insulele Feroe - România | Vlad Chiricheș s-a accidentat în minutul 36 și a fost înlocuit cu Adrian Rus

chiriches accidentat

Chiricheș și-a anunțat revenirea la FCSB! ”Mi-ar face plăcere să mă întorc!” Când s-ar putea întâmpla asta

Decesul patronului echipei lui Chiricheș a dus la o decizie radicală. Meciul Brescia - Sassuolo, amânat

squinzi g

Veste tragică pentru echipa lui Vlad Chiricheș, Sassuolo. Patronul Giorgio Squinzi a murit

giorgio squinzi

Video Catastrofă pentru Chiricheș. Noua sa echipă, Sassuolo, a luat 4 goluri în 29 de minute de la Atalanta

US Sassuolo v Atalanta BC - Serie A

Vlad Chiricheş, lăudat de Roberto de Zerbi după Sassuolo - Spal 3-0: "Este o achiziţie excepţională!"

Chiriches Sassuolo

Video Debut dezastruos pentru Vlad Chiricheş la Sassuolo! Apărarea condusă de român a luat patru goluri în 33 de minute

Vlad Chiricheș, prezentat de Sassuolo. Marea dezamăgire trăită la Napoli

Vlad Chiricheș știe că România a avut o prestație slabă cu Malta: "Nu am jucat bine deloc, trebuie schimbat ceva la următoarea selecție"

Vlad Chiricheș România

România - Spania 1-2 | Ce le-a spus căpitanul Vlad Chiricheș tricolorilor, înainte de meci

România - Spania 1-2 | Vlad Chiricheș, căpitanul "tricolorilor", după meci: "Nu a fost un rezultat mincinos, dar puteam mai mult"

FOTBAL:ROMANIA-OLANDA, MECI AMICAL (14.11.2017)

Exclusiv ”Chiricheș pictează acolo! M-a provocat!” Ilie Dumitrescu a indicat postul pe care ar trebui folosit fotbalistul

Reacția lui Vlad Chiricheș, după ce Cristi Săpunaru s-a retras de la națională. Ce a spus despre meciul cu Spania

News Alert OFICIAL | Vlad Chiricheș a semnat cu Sassuolo

vlad

Cinci români în grupele Ligii Campionilor. Posibil duel românesc în grupa E

Champions League

Vlad Chiricheș, dezamăgit de decizia luată de Napoli. Încă o echipă din Serie A, pe urmele fundașului român

chiriches poza

Vlad Chiricheș este aproape de a pleca de la Napoli. Fundașul naționalei s-a înțeles cu Sassuolo

chiri

Super-ofertă primită de Vlad Chiricheș imediat după Fiorentina-Napoli, chiar dacă românul nu a jucat vreun minut

Vlad Chiricheș Napoli

Video Nebunie la Fiorentina - Napoli! Două goluri şi dublu assist pentru Insigne, într-un meci cu 7 goluri

insigne

Ofertă de ultimă oră pentru Chiricheş! Suma incredibilă cerută de Napoli

chiriches

Ce a postat Vlad Chiricheș, după ce Napoli a zdrobit-o pe Liverpool. Campioana Europei, surclasată

chiri

Video Vlad Chiricheș, cel mai bun fundaș al lui Napoli în victoria la scor de neprezentare din meciul cu Liverpool

Vlad Chiricheș poate fi folosit ca monedă de schimb. Pe cine vrea Napoli și unde ar putea ajunge românul