19 rezultate pentru eticheta

vuelta

Video Prima măsură luată de poliție, după descoperirea întâmplătoare a plantațiilor de canabis pe acoperișul unui bloc

vuelta cannabis

Video Accident stupid în Turul Spaniei: câștigătorul etapei a dat peste un un oficial al competiției

Alexandre Geniez vuelta

Rohan Dennis, în roşu! Australianul a câştigat prima etapă din Vuelta

dennis

Miguel Angel Lopez a câştigat etapa a 15-a a Turului Spaniei. Froome s-a distanțat de Nibali

vuelta

Tomasz Marczynski, învingător în etapa a 6-a din Turul Spaniei. Britanicul Froome rămâne lider

turul spaniei

Lutsenko a câștigat etapa a cincea din Vuelta! Froome a rămas lider și a câștigat timp față de Aru și Nibali

lutsenko froome

Un nou caz de dopaj! Samuel Sanchez, campionul olimpic din 2008, a fost depistat pozitiv

samu sanchez

Froome vrea să fie al treilea om din istorie care face dubla Le Tour - Vuelta. Cine îi stă în faţă şi cele mai tari etape

froome

Distribuţie de gală în cea mai grea Vuelta din istoria recentă! E Froome omul de bătut şi în Spania?

vuelta 2016

Mathias Frank a câştigat etapa a 17-a din Turului Spaniei, Quintana în continuare lider

Mathias Frank

Luxemburghezul Drucker a câştigat etapa a 16-a din Turul Spaniei. Quintana rămâne lider

Jean-Pierre Drucker

Învingător surpriză în etapa a 4-a din Vuelta. Atapuma e noul lider, doi favoriţi au ieşit din calculele pentru podium

sptdw1074 670

Încă o Vuelta pe placul lui "Purito" Rodriguez? Spaniolii susţin că traseul din 2016 va avea 10 finishuri în căţărare