9 rezultate pentru eticheta

wta bogota

Video Jaqueline Cristian - Emma Navarro 6-3, 5-7, 6-1. Anca Todoni a fost învinsă de Camila Osorio

Tennis 2024: Upper Austria Ladies Linz

Video Irina Bara, calificare în trei seturi în fața Laurei Pigossi! Cu cine va juca românca în turul III la WTA Bogota

Irina Bara Australian Open Qualifikation - Melbourne Park - Melbourne - Victoria - Australia - 10/01/2024. *** Irina Bar

Irina Bara, eliminată de Kamila Rahimova din sferturile de finală de la WTA Bogota!

Irina Bara (Romania). Argentina Open WTA 2021

Video Irina Bara, calificare în sferturile turneului WTA de la Bogota, la capătul unui meci cu o desfășurare neașteptată

bara-irina3

"Cel mai mare furt din istorie". Arbitrul a greșit scorul, dar tot jucătoarea a fost găsită vinovată: "Să vă fie rușine!"

Astra Sharma

Video Amanda Anisimova, campioană la Bogota. Primul titlu pentru jucătoarea de 17 ani

tenis bogota

Video Ana Bogdan a ratat calificarea în finală la Bogota. Românca era a șaptea favorită a turneului

ana bogdan

Video Ana Bogdan s-a calificat în semifinale la Bogota, după ce a jucat două meciuri într-o zi

Ana Bogdan

Video Patricia Ţig, eliminată de Francesca Schiavone în primul tur al turneului WTA de la Bogota