28 rezultate pentru eticheta

wta eastbourne

Video Madison Keys a câștigat turneul WTA de la Eastbourne! A învins-o în finală pe Daria Kasatkina

Rothesay International Eastbourne, Tennis, Day Six, Devonshire Park, Eastbourne, UK - 01 Jul 2023

Nimeni n-a reușit să-și dea seama ce are Serena Williams pe față. Imaginile au făcut rapid înconjurul lumii

serena williams a jucat alaturi de ons jabeur (13)

Ajunsă dincolo de locul 1.200 WTA, Serena Williams a făcut spectacol alături de Ons Jabeur la revenirea pe teren

Rothesay International Eastbourne, Tennis, Devonshire Park, Eastbourne, UK - 21 Jun 2022

Video Gabriela Ruse, învinsă în primul tur la Eastbourne de Lauren Davis, 4-6, 4-6

Gabriela Ruse / Foto: Profimedia

Video Momente de panică la Eastbourne. Posibila adversară a Simonei Halep s-a accidentat urât, însă a revenit și a câștigat meciul

colaj accidentare jabeur

Video Exclusiv Simona Halep Eastbourne | Meciul cu Polona Hercog a fost întrerupt pentru un incident hazliu

captura halep hercog

Video Simona Halep - Polona Hercog 6-1, 4-6, 6-3. Românca s-a calificat în sferturile de finală de la Eastbourne

captura halep final

Video Angelique Kerber "defilează" la Eastbourne. A trecut la pas de Samantha Stosur și o poate întâlni pe Halep în sferturi

angelique-kerber

Simona Halep a scăpat de cel mai greu adversar de la Eastbourne. Ashleigh Barty a fost nevoită să se retragă

halep eastbourne

Video Irina Begu și Mihaela Buzărnescu au pierdut finala probei de dublu de la Eastbourne

begu buzarnescu finala

Video Wozniacki, în finală la Eastbourne după un meci dramatic cu Kerber. Duelul pentru trofeu e ÎN DIRECT la Digi Sport

wozniacki

Video Dueluri de foc în optimile turneului de la Eastbourne

Kvitova

Victorii pentru Pliskova şi Wozniacki la Eastbourne. Doar prima a avut nevoie de set decisiv

wozniacki eastbourne

Video Mihaela Buzărnescu s-a calificat în turul doi la Eastbourne, după un meci de trei seturi

buzarnescu

Simona Halep a anunțat la ce turneu va juca înainte de Wimbledon. Wozniacki va fi și ea acolo

Halep Wozniacki

Video Karolina Pliskova a câştigat turneul de la Eastbourne. Al doilea succes al carierei pe iarbă

pliskova eastbourne

Video Caroline Wozniacki şi Karolina Pliskova vor juca finala turneului de la Eastbourne

Video Ploaia a amânat meciurile româncelor de la Eastbourne. Halep, Niculescu și Cîrstea vor juca miercuri. Programul

simona halep-11

Halep, despre şansa de a fi numărul 1 WTA: "Vreau să ajung acolo. Sunt aproape, dar totuşi departe"

halep locul 1

Programul româncelor în ziua a treia la Eastbourne. Simona Halep joacă prima pe terenul 1

program eastbourne

Monica Niculescu, meci de infarct la debutul pe iarbă: "Trebuie să joc mult mai bine împotriva Kvitovei"

niculescu-2

Video Suarez Navarro şi Watson, în turul secund la Eastbourne

suarez navarro

Halep şi-a aflat posibila adversară din turul 2 la Eastbourne. Posibil duel cu Kvitova în optimi

halep tragere eastbourne

Simona Halep va juca un turneu pe iarbă înainte de Wimbledon. Anunţul numărului 2 mondial

Video Radwanska, în sferturi la Eastbourne. Kvitova a părăsit competiția transmisă ÎN DIRECT de Digi Sport