12 rezultate pentru eticheta

wta parma

Ana Bogdan, mesaj motivațional după eșecul din semifinale la Parma: “Am o mentalitate diferită”

Tennis Internationals - Parma Ladies Open WTA250

Video Ana Bogdan - Mayar Sherif 4-6, 6-3, 4-6. Românca a pierdut dramatic în semifinalele turneului WTA de la Parma

ana bogdan

Video Irina Begu - Ana Bogdan 2-6, 6-7. Ana Bogdan s-a calificat în semifinale la WTA Parma, după un set secund dramatic

ana

Video Irina Begu - Matilde Paoletti 6-4, 6-4, la WTA Parma. Ana Bogdan - Karolina Schmiedlova 6-2, 3-6. 6-3. Înfruntare românească în ”sferturi”

irina-begu

Ana Bogdan, la cea mai bună performanță a carierei după victoria de la WTA Parma. Vârful atins de româncă

Video Irina Begu merge mai departe la WTA Parma, după abandonul Victoriyei Tomova. Scorul era 7-5, 5-1 pentru româncă

French Open Tennis, Day 7, Roland Garros, Paris, France - 28 May 2022

Live Video Ana Bogdan, victorie în fața Laurei Pigossi. Jaqueline Cristian, învinsă de Katie Boulter. Programul zilei + Rezultate complete

WTA 250 Zavarovalnica Sava Portoroz Tennis tournament

Tennis Internationals WTA 250 Emilia-Romagna Open 2021, Parma, Italy - 20 May 2021

Video Surpriză uriașă la turneul WTA de la Parma! Serena Williams, principala favorită, eliminată în optimi

Serena Williams during Tennis Internationals - WTA 250 Emilia-Romagna Open 2021

Ana Bogdan, eliminată după primul meci la Parma. Procentaj impresionant la primul serviciu pentru adversară

profimedia-0608504004

Video Venus Williams, înfuriată de o decizie a arbitrului: "Nu pot să-l controlez pe Dumnezeu. Vorbește tu cu El"

Mutua Madrid Open, Tennis, La Caja Magica, Madrid, Spain - 30 Apr 2021

Man și Mihăilă au ocazia să o vadă pe viu pe Serena Williams! Marea campioană va fi prezentă la turneul de la Parma