Mini-seria pentru care Camelia Bălțoi a renunțat la somn: "Am văzut-o într-o singură noapte"
21.10.2019, 17:48A absolvit Dreptul, dar pasiunea pentru televiziune a triumfat și astfel a ajuns la pupitrul știrilor sportive de la Digi Sport. Camelia Bălțoi se descrie drept o "călătoare cu suflet de copil", care adoră să citească. Când are timp și o prinde un serial însă, îl urmărește cu sufletul la gură.
SuperLiga: Poli Iași - Gloria Buzău, sâmbătă, 19:00, DGS 1
SuperLiga: Sepsi - Dinamo, sâmbătă, 22:00, DGS 1
Camelia ne-a povestit că merge pe mână prietenilor și oferă o șansă producțiilor recomandate de aceștia. Timpul este prețios pentru ea, așa că nu întotdeauna reușește să ducă la bun sfârșit un serial atât de repede pe cât și-ar dori.
Când vine vorba despre locurile în care preferă să se uite la producțiile preferate, prezentatoarea Digi Sport spune că îi plac locurile liniștite, care o ajută să se relaxeze. Așa cum era de aștept, acasă este prima ei alegere în materii de locații favorite.
Etichete: filme , camelia baltoi , seriale
Urmărește știrile digisport.ro și pe Google News
Vivian Jenna Wilson, fiica transgender înstrăinată a lui Elon Musk, a respins vehement, public prin...