dica gigi2

Exclusiv Gigi Becali: ”Sunați-mă în 5 minute și vă spun echipa”. I-a transmis lui Dică ce să spună la conferința de presă

Viitorul, trei ocazii imense la Nicosia în primele 20 de minute!

bucurie balasa

Video L-a făcut uitat pe Budescu! Gol superb marcat de Bălașa, din lovitură liberă. Un fundaș e eroul lui Becali

Viitorul ratare capt

02.08.2017, 20:35

După victoria cu APOEL Nicosia de la Ovidiu, scor 1-0, Viitorul a început excelent și meciul retur din Cipru, disputat în fața a peste 15.000 de spectatori fanatici.

La Nicosia, Viitorul nu s-a baricadat în defensivă și a încercat să profite de problemele din defensivă ale ciprioților. În primele 20 de minute, campioana României și-a surprins adversara și a ratat trei ocazii imense de a înscrie.

Mai întâi, în minutul 3, Florinel Coman a recuperat un balon și a trimis excelent la colțul lung, doar că a trimis în bară.

Apoi, Țîru a apărut și el la finalizare, în minutul 7. Fundașul Viitorului a încercat să înscrie cu o execuție pretențioasă din careu, dar a șutat peste poartă.

Extrem de activ, Florinel Coman a ieșit din nou la rampă. Jucătorul Viitorului a rămas în poziție bună, însă s-a pripit și șutul său a fost în cele din urmă blocat de Rueda.

GAFĂ uriașă a Vioricăi Dăncilă: „Avem un interviu absolut ridicol”

Gafă a europarlamentarului Viorica Dancilă, propusă de PSD pentru funcţia de premier.

Coman dă din casă. ”Nu mai era o atmosferă bună la Viitorul, trebuia să fac o schimbare”

coman-6

O fotografie surprinsă la -60 de grade Celsius a devenit virală

Video Coman s-a făcut de râs în meciul cu Sepsi. Ocazie imensă ratată de ”perla” lui Hagi. Reacția ”Regelui”

collage coman hagi

Hagi e gata de marele meci de la Nicosia! De ce se teme înaintea returului cu APOEL