Abonează-te la Digi TV și vezi meciurile din UEFA Champions League

3 sezoane: 2021-2024, toate meciurile, în direct la Digi Sport și digisport.ro

Foto A "comis-o" pe cea mai importantă scenă a fotbalului! Cum a încălcat Istvan Kovacs regulamentul în UCL

Referee Istvan Kovacs seen during the UEFA Champions League match between Inter FC Internazionale and Club Atletico De M

Foto Apariție misterioasă în Champions League, la loja VIP. Cine e vedeta care și-a ascuns complet fața

kanye

Arbitrii din Champions League ”au fost făcuți praf”, chiar în seara în care Istvan Kovacs a condus Inter - Atletico

PSV v Borussia Dortmund - UEFA Champions League First Leg, Philips Stadion, Eindhoven, Netherlands - 20 Feb 2024

Video ”Schimbă-l, schimbă-l!”. Diego Simeone nu s-a mai abținut și a oferit faza serii în UEFA Champions League

simeone

Video Scene reprobabile în UCL: Istvan Kovacs, înjurat în repetate rânduri! Cum a reacționat arbitrul român

kovacs

Video Emoție pură! Imaginea serii surprinsă în tribune la Inter - Atletico Madrid

FOTBAL: Frosinone - Inter, ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

Video Scandal uriaș după Real Madrid - Bayern: nemții au egalat în minutul 90+13, dar degeaba! Eroare gravă de arbitraj

Real Madrid v FC Bayern München: Semi-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Al-Khelaifi a răbufnit după eliminarea PSG-ului din semifinalele UEFA Champions League!

profimedia-0870853365

Video Real Madrid - Bayern Munchen 2-1. NE-BU-NI-E pe Santiago Bernabeu! Gazdele au făcut "remontada" în doar 3 minute

Real Madrid v FC Bayern Munich - UEFA Champions League, Spain - 08 May 2024

Carlo Ancelotti a spus lucrurilor pe nume, după Bayern Munchen - Real Madrid 2-2

Video Scandal uriaș după Real Madrid...

Alegerea făcută de UEFA, după ce Real...

UEFA Euro 2028 and Euro 2032 Announcement - UEFA Headquarters

Video Real Madrid - Bayern Munchen 2-1...

Carlo Ancelotti a spus lucrurilor pe...

Știri

Video Faza controversată pentru care Istvan Kovacs a fost criticat la meciul Inter - Atletico: ”A ignorat complet!”

UEFA Champions League football match - Inter - FC Internazionale vs Atletico Madrid

Video Inter - Atletico Madrid 1-0. Italienii merg în retur cu un avantaj de un gol! Moldovan, doar rezervă

profimedia-0848786611

Video PSV - Borussia Dortmund 1-1. Echipa care merge în ”sferturile” Champions League se decide la retur

Netherlands: PSV vs Borussia Dortmund

Video S-a scris istorie în PSV - Dortmund, duelul din turul ”optimilor” Champions League

Tor, Torjubel, zum 0:1 durch Donyell Malen (Borussia Dortmund / BVB, 21), NLD, PSV Eindhoven vs. Borussia Dortmund / BVB

4

Reacția lui Xavi, după ce Napoli și-a schimbat antrenorul chiar înaintea meciului cu Barcelona

Royal Antwerp FC v FC Barcelona, Barca - UEFA Champions League DEURNE, BELGIUM - DECEMBER 13 : Hernandez Xavi head coach

Xavi și-a făcut planul pentru meciul care îi poate decide viitorul la Barcelona

Real Celta de Vigo v FC Barcelona - LaLiga EA Sports

Italienii și spaniolii au reacționat rapid, după ce Istvan Kovacs a fost delegat la Inter - Atletico

AC Milan v SSC Napoli: Quarterfinal First Leg - UEFA Champions League, Italy - 12 Apr 2023

Oficial Veste extraordinară pentru Istvan Kovacs! Ce meci va arbitra în optimile Champions League

AC Milan v Borussia Dortmund: Group F - UEFA Champions League 2023/24