UCL

Abonează-te la Digi TV și vezi meciurile din UEFA Champions League

3 sezoane: 2021-2024, toate meciurile, în direct la Digi Sport și digisport.ro

Guardiola critică jocul echipei din prima repriză şi îşi asumă erorile: "Aici am greşit"

pep

Video Aşa se sărbătoreşte eliminarea lui Guardiola! Imagini din vestiarul lui Monaco

monaco-1

Video Atletico - Leverkusen 0-0. Diego Simeone, primul tehnician calificat a 4-a oară la rând în sferturile Ligii

simeone

Video Coşmar pentru City! Monaco s-a calificat spectaculos în sferturile Ligii!

monaco

Pentru prima oară în istoria Ligii, City nu a tras un şut pe spaţiul porţii adverse în prima repriză

kun

Noua mare vedetă a fotbalului mondial! Mbappe a înscris din nou cu City şi are 11 goluri în ultimele 11 meciuri

FOTBAL: Aston Villa - Chelsea, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Notele primite de Istvan Kovacs în marile publicații sportive, după Barcelona - PSG 1-4

FC Barcelona v Paris Saint-Germain: Quarter-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Pep Guardiola a descris într-un singur cuvânt jocul lui Manchester City cu Real Madrid

"S-a terminat!" Presa catalană nu a avut milă de Istvan Kovacs. Cuvinte greu de digerat pentru centralul român

xavi kovacs (20)

Nu mai suporta și a vrut să plece gratis de la Real Madrid! Acum a devenit erou, iar soția sa a transmis doar ȘASE cuvinte

lunin

Video Manchester City - Real Madrid 1-1 (3-4...

Englezii au dezvăluit ce înseamnă...

Rodri a ”distrus-o” pe Real Madrid...

Video Barcelona - PSG 1-4. Kylian Mbappe i-a...

mbappe

Știri

Guardiola, eliminat pentru prima oară în optimile Ligii! Toate echipele calificate

collage ucl-1

Guardiola a închis definitiv ușa Barcelonei: ”Niciodată n-o să mă întorc”

pep guardiola

Ratează meciul de Liga Campionilor din cauza examenelor

havertz

Nu e nici Barcelona, nici Real Madrid. Buffon: "Aș vrea să nu jucăm cu ei în sferturi"

buffon

Video Juventus - Porto 1-0. Hațegan, un penalty și o eliminare. A 14-a victorie consecutivă acasă a "zebrelor"

juventus - porto 1-0

Video Leicester - Sevilla 2-0. Campioana Angliei, alături de granzii Europei

Leicester gol UCL

Preşedintele lui PSG nu a mai suportat! A tăcut după meci, însă s-a dezlănţuit în Le Parisien

ps

Fanii cer rejucarea meciului dintre Barcelona și PSG! Petiție semnată de peste 180.000 de oameni

barcelona arbitraj

Încă un episod incredibil din Barcelona - PSG. Cum i-a înjurat arbitrul pe francezi