UCL

Abonează-te la Digi TV și vezi meciurile din UEFA Champions League

3 sezoane: 2021-2024, toate meciurile, în direct la Digi Sport și digisport.ro

VIDEO MM: ”Am întâlnit un adversar de pe altă planetă. E nevoie de 4 puncte cu Basel”

meme stoica

VIDEO Mourinho, uimit de steliști: "Am simțit că fanii sunt împotriva echipei." Ce spune de Mutu și Chivu

mourinho chivu

VIDEO Gabi Balint nu i-a menajat pe steliști: "Nu suntem capabili. Și locul trei mi se pare dificil de atins"

balint

VIDEO Stanciu: ”Nu știu care mai sunt șansele noastre acum. Trebuie să ne gândim la meciul cu Vaslui”

stancu

VIDEO Tănase era să-l accidenteze grav pe Cech, cu un lob neprevăzut

Cech accidentat

VIDEO Mourinho, antrenorul în activitate cu cele mai multe autogoluri favorabile în UCL

FOTBAL: Torino - Milan, 21:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 4

Alegerea făcută de UEFA, după ce Real Madrid - Bayern s-a lăsat cu o controversă uriașă de arbitraj

UEFA Euro 2028 and Euro 2032 Announcement - UEFA Headquarters

Video Scandal uriaș după Real Madrid - Bayern: nemții au egalat în minutul 90+13, dar degeaba! Eroare gravă de arbitraj

Real Madrid v FC Bayern München: Semi-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Foto A fost sau n-a fost ofsaid? Tehnologia a intervenit, în cazul fazei decisive care a declanșat scandalul din Real - Bayern

var9

Specialistul a explicat tot, după faza decisivă care a declanșat un scandal uriaș la Real - Bayern + Momentul, cadru cu cadru

real

Alegerea făcută de UEFA, după ce Real...

Video Scandal uriaș după Real Madrid...

Video Real Madrid - Bayern Munchen 2-1...

Real Madrid v FC Bayern Munich - UEFA Champions League, Spain - 08 May 2024

Exclusiv Marius Avram a dat verdictul, după ce...

marius

Știri

VIDEO Alarmă la UEFA! Meciul Basel - Schalke a fost întrerupt

basel schalke

VIDEO Georgievski a fost fluierat de fani, după ce a înscris un autogol imparabil

autogol steaua

VIDEO Ozil a reușit, în 15 minute, primul gol și primul assist pentru Arsenal în UCL

1ozil

VIDEO Zenit - Austria Viena 0-0. Surpriză în primul meci al zilei. Witsel, eliminat