UCL

Abonează-te la Digi TV și vezi meciurile din UEFA Champions League

3 sezoane: 2021-2024, toate meciurile, în direct la Digi Sport și digisport.ro

Atenție CFR, Braga nu se predă! A remizat 4-4 în campionat, după ce era condusă cu 4-2 în minutul 81

zero zero braga

Vești bune pentru CFR. Galatasaray, doar remiză acasă, cu Eskișehirspor

galata egal

Fotbaliștii lui Dinamo Zagreb plătesc ca fanii să vină la stadion. Premiu de 134.000 de euro

dinamo zagreb fani

Abbiati a rămas cu sechele după Zenit – Milan, scor 2-3: “Încă mă mai dor mâinile de la șuturile lui Hulk!”

Abbiati.Christian

Juventus a avut a doua CEA MAI SCĂZUTĂ asistență din ultimii trei ani contra lui Șahtior. Profiturile, uriașe!

juventus stadium

Felgueiras e portarul cu cele mai multe intervenții bune în primele două meciuri din Champions League

Urmărește-ne și pe

Alegerea făcută de UEFA, după ce Real Madrid - Bayern s-a lăsat cu o controversă uriașă de arbitraj

UEFA Euro 2028 and Euro 2032 Announcement - UEFA Headquarters

Video Scandal uriaș după Real Madrid - Bayern: nemții au egalat în minutul 90+13, dar degeaba! Eroare gravă de arbitraj

Real Madrid v FC Bayern München: Semi-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Foto A fost sau n-a fost ofsaid? Tehnologia a intervenit, în cazul fazei decisive care a declanșat scandalul din Real - Bayern

var9

Specialistul a explicat tot, după faza decisivă care a declanșat un scandal uriaș la Real - Bayern + Momentul, cadru cu cadru

real

Alegerea făcută de UEFA, după ce Real...

Video Scandal uriaș după Real Madrid...

Video Real Madrid - Bayern Munchen 2-1...

Real Madrid v FC Bayern Munich - UEFA Champions League, Spain - 08 May 2024

Exclusiv Marius Avram a dat verdictul, după ce...

marius

Știri

VIDEO Cristiano Ronaldo a reuşit al 15-lea hat-trick de când e la Real

ronaldo cristiano

VIDEO Joe Hart a făcut meciul vieţii şi toată lumea e la picioarele lui: "E cel mai bun portar din lume"

gervinho

Rigurozitate nemțească. Dortmund cere EXCLUDEREA lui Manchester City din Champions League!

watzke

CFR nu și-a luat gândul la primăvara europeană. “Totul se decide în meciurile cu Galatasaray”

faza.CFR-Manchester

VIDEO Suporterii turci au câștigat meciul lor: CIM-BOM-BOM, coregrafie senzațională 3D cu Braga