Celtic, Inter și Dinamo Moscova, amendate de UEFA pentru incidente în UEL

celtic

VIDEO Seara golurilor fabuloase în Europa League! TOP 3 reuşite și gafa rundei

antunes

Opt date despre cele mai bune opt echipe din UEL. Wolfsburg - Napoli, finala din ”sferturi”

uel draw

Ucraina are a doua oară două echipe în ”sferturile” UEL. În 2009, Șahtior a luat trofeul

ucraineni-1

Record de spectatori în Europa League, la meciul dintre Dinamo Kiev şi Everton

fani kiev

VIDEO S-au stabilit și cele patru semifinaliste ale UEL. Rezultatele și marcatorii

FOTBAL: FCSB - CFR Cluj, ora 20:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

AS Roma - Leverkusen 0-2. Nemții, cu un pas în finala Europa League. Marseille - Atalanta 1-1. Duel strâns în Franța

trofeu-europa-league

Știri

Scandal la Roma! Ultrașii au părăsit peluza după golul 3 al Fiorentinei. Apoi s-au întors şi i-au huiduit pe jucători

Roma fara galerie

VIDEO Ajax - Dnepr 2-1 (d.p.). Oaspeţii, în sferturi. Europa League a rămas fără campioane de ţară

AJAX

VIDEO AC Torino - Zenit 1-0. Italienii au marcat târziu şi ruşii merg mai departe

torino - zenit 1-0 uerl

VIDEO Inter - Wolfsburg 1-2. A doua oară în sferturi, într-o competiţie europeană

wolfsburg

VIDEO Sevilla - Villarreal 2-1. În marș spre apărarea Cupei! Trei goluri în repriza a doua

sevilla villarreal

VIDEO Beşiktaş - Brugge 1-3. Vărul lui Romelu Lukaku a decis calificarea belgienilor

bolingoli mbombo

VIDEO Gafa sezonului în UEFA Europa League o scoate din competiție pe AS Roma. Repriză de coșmar

skorupski gafa

VIDEO Lukaku, decisiv în Europa. Belgianul, implicat în 9 dintre ultimele 11 goluri marcate de Everton

lukaku

VIDEO Villarreal - Sevilla 1-3. Andaluzii continuă cursa pentru păstrarea trofeului