VIDEO Mutu a marcat un gol superb cu Viktoria Plzen! A 3-a reușită în ultimele 3 meciuri

Mutu gol

VIDEO Distracție cu Slovan! Astra a câștigat la Liberec cu două goluri reușite în 6 minute, după faze colective

bucurie Astra

Turul III preliminar al UEFA Europa League. AICI, toate rezultatele și marcatorii

uefa europa league

VIDEO Fotbaliștii Astrei au fost asaltați pentru autografe la sosirea în Praga

astra slovan

VIDEO Uhrin nu va fi defensiv în returul cu Petrolul: 'Ambele echipe au nevoie de gol!'

captura conf uhrin

VIDEO Dinamo Minsk a ajuns la Cluj! Juravel: "N-am pregătit penalty-urile!"

• Mutua Madrid Open 2024 - Day 1

TENIS: Jaqueline Cristian - Barbora Krejcikova, 16:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

MEDIA: Liga Digi Sport, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• fotbal club logo

MEDIA: Fotbal Club, 19:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: DINAMO BUCURESTI - POLI IASI, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OUT (14.04.2024)

FOTBAL: Dinamo - Voluntari, 20:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: Real Sociedad - Real Madrid, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Peste cine poate da Corvinul Hunedoara în primul tur preliminar din Europa League! Variantele ”horror”

FOTBAL: CS CORVINUL 1921 HUNEDOARA - FC VOLUNTARI, CUPA ROMANIEI BETANO - SEMIFINALA (17.04.2024)

Știm semifinalele UEFA Europa League: AC Milan și Liverpool au fost eliminate!

UEFA Europa League Trophy Tour With John O Shea, Aviva Stadium, Dublin 16/4/2024 A view of the Europa League Trophy A vi

Mesajul lui Jurgen Klopp, la ultimul meci european ca antrenor al lui Liverpool: ”Este o nebunie!”

Atalanta BC v Liverpool FC - UEFA Europa League Jurgen Klopp, head coach of Liverpool FC, gestures towards fans of Atala

Știri

Deac vrea să intre nerefăcut în returul cu Dinamo Minsk: "Doare, dar nu am de ales!"

Deac Miriuta

VIDEO EXCLUSIV Marinescu: ”Mergem la Plzen să marcăm, să facem un joc mare!”

captura marinescu

VIDEO Miriuță ştie strategia pentru returul cu Minsk: ”Să mergem cu ei în prelungiri!”

vasile miriuta-1

CFR Cluj - Dinamo Minsk 0-2. Ardelenii au ratat play-off-ul UEL. Ionuț Rada, eliminat direct încă din minutul 26