FC Basel a fost pedepsită de UEFA! VIDEO Incidentele provocate de fani la Salzburg

salzburg basel

Ultimele 11 goluri marcate de Pirlo au fost din lovituri libere! Secretele mijlocașului

andrea pirlo-1

Antrenorul lui OL, dezamăgit de tragerea la sorți. “Am căzut cu favoriții!”

remi.garde

VIDEO "Sferturile" Europa League: Lyon - Juve, Porto - Sevilla. Programul complet

sorti UEL

VIDEO & SONDAJ Pirlo, Quaresma sau Chadli? Cele mai frumoase goluri din returul optimilor UEL

ricardo quaresma porto

VIDEO Pirlo, două goluri de colecţie, din lovitură liberă, în 5 zile. Care e mai frumos?

Știri

VIDEO Sevilla a eliminat-o pe Betis, la penalty-uri! Beto a apărat execuția decisivă

captura Beto

VIDEO Napoli - FC Porto 2-2. "Dragonii" au revenit eroic și sunt în sferturile UEL

Napoli Porto

VIDEO Meciul Salzburg - FC Basel a fost întrerupt 10 minute, din cauza fanilor!

basel salzburg

VIDEO Benfica - Tottenham 2-2. Echipa lui Chiricheș, aproape de calificare

Benfica Tottenham

VIDEO Anji - Alkmaar 0-0. Olandezii s-au calificat în sferturi fără gol primit

Anji Alkmaar

VIDEO Rezumatele din returul optimilor UEL. Niciun român rămas în cursa pentru trofeu!

europa leaguer

VIDEO FC Porto - Napoli 1-0. Jackson Martinez a stopat o serie de 7 meciuri la rând fără victorie în Europa

jackson martinez porto

VIDEO Contraatac în şapte pase rapide la golul Valenciei

captura gol valencia

Pepe Reina, egalul lui Kahn, pe locul 2 în topul portarilor cu cele mai multe meciuri în Europa