VIDEO "Sferturile" Europa League: Lyon - Juve, Porto - Sevilla. Programul complet

sorti UEL

VIDEO & SONDAJ Pirlo, Quaresma sau Chadli? Cele mai frumoase goluri din returul optimilor UEL

ricardo quaresma porto

VIDEO Pirlo, două goluri de colecţie, din lovitură liberă, în 5 zile. Care e mai frumos?

pirlo

VIDEO Sevilla a eliminat-o pe Betis, la penalty-uri! Beto a apărat execuția decisivă

captura Beto

VIDEO Napoli - FC Porto 2-2. "Dragonii" au revenit eroic și sunt în sferturile UEL

Napoli Porto

VIDEO Meciul Salzburg - FC Basel a fost întrerupt 10 minute, din cauza fanilor!

basel salzburg

• 06:15 Champions League: Rezumate
  • FOTBAL:SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE-UNIVERSITATEA CLUJ, FINALA CUPEI ROMANIEI (24.05.2023)

FOTBAL: Oțelul Galați - ”U” Cluj, ora 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Digi Sport Special, ora 19:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Fotbal Club, ora 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• A tennis ball with details of a racquet , shadows and a clay court

TENIS: ATP București, ora 11:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Liverpool v Atalanta, UEFA Europa League, Quarter Final, First Leg, Football, Anfield, Liverpool, UK - 11 Apr 2024

Europa League, sferturi de finală. Liverpool, învinsă pe Anfield. Leverkusen, în cel mai bun moment al sezonului. Rezultatele

Explicațiile lui Jurgen Klopp, după ce Liverpool a fost umilită de Atalanta în Europa League

Klopp a aflat de planul pus la cale de suporteri la meciul cu Atalanta și a reacționat: ”Nu îmi place ce aud!”

Premier League Liverpool v Manchester United

Știri

VIDEO Benfica - Tottenham 2-2. Echipa lui Chiricheș, aproape de calificare

Benfica Tottenham

VIDEO Anji - Alkmaar 0-0. Olandezii s-au calificat în sferturi fără gol primit

Anji Alkmaar

VIDEO Rezumatele din returul optimilor UEL. Niciun român rămas în cursa pentru trofeu!

europa leaguer

VIDEO&SONDAJ Alvarado, Reina sau Buffon? Cele mai spectaculoase parade din turul optimilor UEL

pepe reina parada porto - napoli

VIDEO&SONDAJ Eriksen, Senderos sau Sevilla? Cine a înscris golul serii în UEL?

Tottenham Benfica

VIDEO Sevilla - Betis 0-2. Gameiro, fost rival pe post cu Rusescu, a ratat incredibil!