Video Şahtior - Basel 4-1 | Ucrainenii au făcut instrucție și promit un meci mare cu Inter, în semifinalele UEL

Shakhtar Donetsk v FC Basel - UEFA Europa League Quarter Final

Video Wolverhampton-Sevilla 0-1, Șahtior-FC Basel 4-1 | Spaniolii s-au chinuit, ucrainenii au defilat și sunt în semifinale

semifinale europa league

Peter Bosz, antrenorul lui Bayer Leverkusen: "Havertz va evolua pentru Heracles Almelo"

Kai Havertz

Căpitanul lui Lokomotiv Tbilisi nu este impresionat de Universitatea Craiova: "Este o echipă necunoscută"

Craiova - Leipzig

Premieră istorică în Europa League! Recordul stabilit de Romelu Lukaku, după golul marcat în meciul cu Leverkusen

Romelu Lukaku, după golul marcat pentru Inter în meciul cu Leverkusen / Foto: Getty Images

"Pentru ce să mai facem fotbal, atunci?" Ce a spus Gigi Becali când a aflat ce adversară va avea FCSB în Europa League

MEDIA: Digi Sport Matinal, 10:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Gijon, Spain. June 09, 2024. Diego Sanchez of Real Sporting de Gijon and Fernando Calero of RCD Espanyol in action during the LaLiga Hypermotion match between Real Sporting de Gijon and RCD Espanyol at El Molinon Stadium on June 09, 2024 in Gijon, Spain.

FOTBAL: Oviedo - Espanyol, 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

MEDIA: Digi Sport Special, 18:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• fotbal european

MEDIA: Fotbal European, 21:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Exclusiv Lovitură pentru Corvinul! Și-a luat golgheter de top pentru Europa

FOTBAL:CORVINUL HUNEDOARA-OTELUL GALATI, FINALA CUPEI ROMANIEI BETANO (15.05.2024)

Nu se joacă! Arne Slot vrea să aducă la Liverpool un câștigător al Europa League din acest sezon. Oferta ”Cormoranilor”

Arne Slot File Photo

Corvinul se întărește pentru Europa! Cu...

florin maxim

Știri

Video Manchester United - FC Copenhaga 1-0. "Diavolii" au înscris din penalty în prelungiri și sunt în semifinalele Europa League

Manchester United v FC Kobenhavn - UEFA Europa League Quarter Final

Video Inter Milano - Bayer Leverkusen 2-1. Italienii sunt în semifinalele Europa League, după un meci extrem de spectaculos

FC Internazionale v Bayer 04 Leverkusen - UEFA Europa League Quarter Final

Video Inter - Leverkusen 2-1 și Man. United - Copenhaga 1-0, în sferturile UEL. Englezii au marcat din penalty în minutul 95

man inter

Exclusiv Reacția lui Valeriu Iftime, după ce FC Botoșani a picat cu Ordabasy. Ce prime au moldovenii

gol tiganasu

Exclusiv Debandadă la adversara lui FCSB din Europa League. Ce a făcut patronul armenilor în această vară: "N-au nicio șansă!"

Fotbaliștii de la FCSB, în meciul cu Dinamo / Foto: Sport Pictures

Universitatea Craiova, lot de aproape șase ori mai valoros decât adversara din Europa League. Cine este Locomotive Tbilisi

Jucătorii Craiovei, după golul marcat de Dan Nistor în meciul cu CFR / Foto: Sport Pictures

Se știu posibilii adversari din Europa League pentru FCSB, Universitatea Craiova și FC Botoșani

colaj europa league

Steven Gerrard a răbufnit, după eliminarea din Europa League: "E cu capul în nori!"

Bayer 04 Leverkusen v Rangers FC - UEFA Europa League Round of 16: Second Leg

Video Se știu sferturile Europa League. Rangers-ul lui Ianis Hagi a rămas acasă. Wolves, calificare dramatică. Toate golurile