Video Keșeru, în mare formă! Dublă în 5 minute pentru Ludogorets

moti

Moți și Keșeru vor fi pregătiți la Ludogorets de un fost selecționer al Bulgariei

keseru

12.08.2017, 22:17

Claudiu Keșeru a reușit primele goluri în această ediție de campionat din Bulgaria.

În partida cu Vereya, scor 3-1, fostul atacant al Stelei a reușit o dublă în doar 5 minute (25 și 30), pentru ca Andonov să stabilească scorul primei reprize, 2-1 pentru Ludogorets.

În repriza secundă, Ludogorets a mai înscris o dată, prin Abel, în minutul 58.

În acest sezon, Keșeru a mai înscris doar în preliminariile Champions League. Atunci, atacantul a reușit tot o dublă, în victoria cu Zalgiris, 4-1, contribuind astfel la calificarea echipei sale în play-off.

Ludogorets a ajuns în play-off-ul Europa League, acolo unde va da peste o formație din Lituania, Suduva.

Ludogorets - Vereya 2:1 de mohamed1021

GAFĂ uriașă a Vioricăi Dăncilă: „Avem un interviu absolut ridicol”

Gafă a europarlamentarului Viorica Dancilă, propusă de PSD pentru funcţia de premier.