ger fra

Lacazette, ”dublă” contra Germaniei. Nemții au evitat înfrângerea în prelungiri

aguero lesin

14.11.2017, 21:09

Sergio Aguero are în continuare probleme medicale, după accidentul de mașină suferit în Olanda. Atacantul lui Manchester City a fost transportat de urgență la spital, după ce a leșinat în vestiar, în pauza meciului amical dintre Argentina și Nigeria (2-4).

După ce a marcat golul de 2-0, Aguero a fost înlocuit la pauză, după problema pe care a avut-o, cu Dario Benedetto.

Kun Aguero a leșinat în vestiar și a fost transportat la cel mai apropiat spital pentru investigații generale”, au anunțat argentinienii de la Varsky Sports, pe Twitter.

După ce a ajuns la spital, medicii din Krasnodar, orașul rusesc în care a avut loc meciul câștigat de africani, au constatat că atacantul este în afara oricărui pericol.

PROGRAMUL CANALELOR DIGI SPORT

15160208014ef710d3

Primul oraș de provincie din România care ar putea avea metrou

Hagi, nervos pe Ianis! A țipat de pe margine la el: ”mișcă-te, hai, mișcă-te odată!”

Video Cursă superbă încheiată cu gol pentru Burlacu! Craiova a pierdut primul meci al anului