Video Exclusiv Cristi Dulca a întrerupt interviul lui Iulian Cristea și a avut un mesaj pentru fostul jucător de la FCSB
articol scris de Digi Sport25.06.2023, 20:54
Iulian Cristea (28 de ani), jucătorul care a semnat cu Rapid după despărțirea de FCSB, a fost prezent la evenimentul care marchează centenarul clubului giuleștean.

Media: Liga Digi Sport, joi, 20:30, DGS 1
Media: Fotbal Club, joi, 18:30, DGS 1
Fundașul central a acordat un interviu pentru Digi Sport, în timpul căruia a fost întrerupt de Cristi Dulca, fostul căpitan al Rapidului, care i-a transmis un mesaj.
Cristi Dulca, mesaj pentru Iulian Cristea
”Baftă la Rapid”, i-a transmis Cristi Dulca lui Iulian Cristea.
”Am vrut să-i urez baftă pentru că eu l-am debutat la Mediaș, în Liga 1. E un jucător foarte bun, sper să se adapteze și o să-i explic eu ce înseamnă Rapidul”, a mai spus Cristi Dulca.
În același timp, Iulian Cristea a prezentat și primele concluzii de la Rapid.

”Mă bucur să mă aflu în această zi aici, că fac parte din familia Rapidului în această zi importantă. Publicul este senzațional. E primul contact cu galera din postura de jucător al Rapidului, sunt foarte bucuros.
Totul este foarte bine, sper să continuăm pe același drum. Colegii sunt senzaționali”, a spus Iulian Cristea.
VIDEO cu interviul dat de Iulian Cristea, pe stadionul din Giulești
Etichete: cristi dulca , iulian cristea
Urmărește știrile digisport.ro și pe Google News

Liderul suprem iranian, ayatollahul Ali Khamenei, a răspuns miercuri apelului peşedintelui american...