captura singurul fan al lui cfr cu iasi

Video CFR Cluj a avut un singur susținător la meciul de la Iași!

Video Haţegan s-a accidentat în timpul meciului de la Iaşi. Ce s-a întâmplat

captura tucudean 2

Video Țucudean e golgheter. L-a egalat pe Gnohere după reușita din meciul cu Poli Iași

hategan
Hațegan a avut nevoie de îngrijiri medicale

22.04.2018, 22:10
  • Tenis, finala Roma: Simona Halep - Elina Svitolina (azi, 14:00, Digi Sport 1)

• Liga 1, play-off, azi, 20:45: FCSB - Astra (Digi Sport 1), CFR Cluj - Viitorul (Digi Sport 2) și CSM Poli Iași - CS U Craiova (Digi Sport 3)

VIDEO CSM Poli Iaşi - CFR. Un moment mai rar întâlnit pe un stadion de fotbal a avut loc în debutul reprizei secunde de la Iaşi. Ovidiu Haţegan a suferit o mică accidentare şi a avut nevoie de îngrijiri medicale.

Arbitrul a fost lovit de minge în minutul 50 şi a fost nevoie de intervenţia unui medic, care i-a aplicat un bandaj. Meciul a fost întrerupt trei minute, dar "centralul" şi-a revenit şi a condus meciul în continuare.

Haţegan a condus mai multe meciuri europene în aceasta stagiune: Lazio - Salzburg şi RB Leipzig - Zenit Sankt Petersburg, în Europa League.

În acest sezon, "centralul" din Arad a arbitrat cinci meciuri şi în Liga Campionilor: Celtic - Astana 5-0, în play-off, Sporting Lisabona - Barcelona 0-1, Porto - RB Leipzig 3-1 şi Maribor - Sevilla 1-1, în grupe, şi Bayern Munchen - Beşiktaş 5-0, în optimile de finală.

VEZI MAI JOS MOMENTUL ACCIDENTĂRII LUI HAȚEGAN

Duckadam a răbufnit în ziua finalei! Ce le-a transmis celor care l-au acuzat că "s-a vândut pentru banii lui Becali"

Duckadam operat la genunchi

G. Mureşan e convins: "Dan Petrescu va pleca de la CFR Cluj pentru că anul viitor îi va fi greu"

2.FOTBAL:FC PETROLUL PLOIESTI-CFR 1907 CLUJ NAPOCA 0-0,LIGA 1 (31.03.2013)

Răsturnare de situație în cazul copilului care a murit după ce ar fi mâncat shaorma. Ce spun primele analize

Florentino Perez vrea sa deturneze un fundas de clasa din Primera din drumul catre FC Barcelona - presa

Ziua cea mare în Liga 1! Azi aflăm campioana: CFR sau FCSB? Tot ce trebuie să știi despre finala pentru titlu

trofeu cfr fcsb

Live Video&Text CFR Cluj - Viitorul (20:45, Digi Sport 2). Clujenii, la un pas de al 4-lea titlu în istoria clubului