"Nu mi se pare nimic deplasat". Cristi Balaj a văzut imaginile cu oficialii lui Dinamo și a reacționat imediat
articol scris de Digi Sport24.02.2024, 12:13
Vineri seara, CFR s-a impus cu 4-0 în fața lui Dinamo, în etapa cu numărul 27 din SuperLiga.
![Screenshot 2024-02-23 at 23.30.50](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZTAxZGlnaXMucmNzLXJkcy5y/byUyRnN0b3JhZ2UlMkYyMDI0JTJGMDIl/MkYyMyUyRjE5MTMzMTRfMTkxMzMxNF9T/Y3JlZW5zaG90LTIwMjQtMDItMjMtYXQt/MjNfMzBfNTAucG5nJnc9MTA2MCZoPTYz/NiZoYXNoPWM5ZTYyZWFlMDY5N2M1MTQwZjc2ZDQwZTM4NzgzYzZi.thumb.jpg)
SuperLiga: Poli Iași - Gloria Buzău, sâmbătă, 19:00, DGS 1
SuperLiga: Sepsi - Dinamo, sâmbătă, 22:00, DGS 1
Cristi Balaj, după ce văzut imaginile cu oficialii lui Dinamo
La finalul partidei din Gruia, Andrei Nicolescu a fost surprins în momentul în care îi făcea o fotografie lui Eugen Voicu alături de vitrina cu trofee a CFR-ului. Acest gest a fost comentat de Cristi Balaj, iar președintele ardelenilor a spus că nu vede nimic deplasat în acest sens.
"Nu mi se pare nimic deplasat. Plus că sunt oameni de fotbal. Nu văd nimic deplasat în a face acea poză. S-a întâmplat să fie și acest rezultat. E un context nefericit. Momentul probabil că nu a fost cel mai potrivit să apară această poză.
Nu din cauza asta au pierdut. Eu spun că nu ar trebui blamat, cum consider că nu e potrivit să vorbești despre arbitraj după un asemenea meci”, a declarat Cristi Balaj, potrivit PlaySport.
Andrei Nicolescu, după ce l-a fotografiat pe Eugen Voicu lângă trofeele CFR-ului: ”Ce vi se pare incredibil?”
Momentul a creat stupefacție în studioul Digi Sport Special, iar la scurt timp după prezentarea imaginii publicate de Prosport a intervenit în direct Andrei Nicolescu, a cărui explicație i-a lăsat pe toți fără cuvinte.
![](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwcyUzQSUyRiUy/RnN0b3JhZ2UwMWRpZ2lzLnJjcy1yZHMu/cm8lMkZzdG9yYWdlJTJGMjAyNCUyRjAy/JTJGMTklMkYxOTA2ODgyXzE5MDY4ODJf/ZGlnaXNwb3J0LXdoYXRzYXBwLmpwZyZo/YXNoPTlmMDRmYWU3ZWMyYWQxMjEyMDczYWNmMWNkYTQ4ZDk5.jpg)
”Domnul Voicu a vrut să se fotografieze cu trofeul Cupei României, pe care era scris și Dinamo București. Ce vi se pare incredibil? E o fotografie, fotografiile sunt amintiri, nu știu cum le interpretați dumneavoastră.
Nu vorbiți la plural, e doar o poză. I-am făcut lui Eugen o poză, că a vrut o poză cu acel trofeu. Am vorbit despre asta, a vrut o poză și i-am făcut poză. Nu cred că ăsta e subiectul dumneavoastră din seara asta, subiectul ar trebui să fie maniera de arbitraj”, a spus Andrei Nicolescu.
Etichete: dinamo , cfr , cristi balaj , eugen voicu
Urmărește știrile digisport.ro și pe Google News
![Fiica transgender a lui Elon Musk face dezvăluiri despre copilăria ei și spune că amintirile miliardarului sunt „complet false”](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwcyUzQSUyRiUy/RnMuaXcucm8lMkZnYXRld2F5JTJGZyUy/RlptbHNaVk52ZFhKalpUMW9kSFJ3SlRO/QkpUSkdKVEpHJTJGYzNSdmNtRm5aVEE0/ZEhKaGJuTmpiMlJsY2k1eVkzTXQlMkZj/bVJ6TG5KdkpUSkdjM1J2Y21GblpTVXlS/akl3TWpRbCUyRk1rWXdOeVV5UmpJMkpU/SkdNakF6TXpRM01WOHlNRE16JTJGTkRj/eFgxWnBkbWxoYmkxS1pXNXVZUzFYYVd4/emIyNHQlMkZjMmt0Uld4dmJpMU5kWE5y/TG1wd1p5WjNQVFU1TUNabyUyRlBUTXpN/Q1pvWVhOb1BUZ3hNRFE1WkRreU5tUTFa/amd5T0RrME1EYzNObUZqWTJZd09UUmpP/VGhsLnRodW1iLmpwZyZ3PTM4MCZoPTIy/OCZoYXNoPTg4ZTVjYzliYmNhN2U2OTdkM2Q0OTU2ODNlZDFmYTI4.thumb.jpg)
Vivian Jenna Wilson, fiica transgender înstrăinată a lui Elon Musk, a respins vehement, public prin...