Andrei Vlad Nicu Ceaușeșcu

Video Meme Stoica: ”Porecla lui Vlad e Nicu Ceaușescu”! Ce vedetă a roș-albaștrilor a găsit asemănarea

Video Număr-record de reuşite în actualul sezon din Liga 1, după ploaia de goluri de la Chiajna

Torje e sef de galerie

Video Torje, șef de galerie la Chiajna! Mesajul ”clasic” pentru rivala FCSB, înainte de marele derby

Chiajna Dinamo
Record de goluri în etapa a 24-a din Liga 1

13.02.2018, 10:22
  • Cupa României, finala: Craiova - Hermannstadt (duminică, 27 mai, 21:00, Digi Sport 1)

• Formula 1: Marele Premiu de la Monte Carlo se va desfăşura duminică, de la ora 16:00, în direct pe Digi Sport 1

Etapa a 24-a a Ligii 1 a oferit cel mai mare număr de goluri marcate în acest sezon. 24 de goluri s-au înscris în antepenultima etapă a sezonului regulat, o medie de 3,42 reuşite pe meci.

19 din cele 24 de goluri s-au marcat doar în trei partide. În două dintre ele s-au înscris nu mai puţin de şapte goluri: Astra - Gaz Metan 4-3 şi Concordia Chiajna - Dinamo 3-4, iar la Timişoara s-a punctat de cinci ori, în ACS Poli - FC Voluntari 2-3.

VIDEO REZUMATUL PARTIDEI CONCORDIA - DINAMO

Cele mai multe goluri, 22, se înscriseseră în acest campionat în etapa a opta (când scorul cel mai mare a fost tot un 4-3, în ACS Poli - CFR Cluj) şi în runda a 11-a, când am avut parte de un 3-3, în FC Botoşani - CSM Poli Iaşi, şi două scoruri de 2-3, în Sepsi - CS U Craiova şi Dinamo - Concordia Chiajna.

CFR Cluj conduce clasamentul Ligii 1 cu două etape înainte de finalul sezonului regulat, la două puncte distanţă de FCSB şi şase în faţa Craiovei.

Duminică, de la ora 20.45, Dinamo înfruntă FCSB pe Arena Naţională, în direct la Digi Sport 1. Cele mai importante faze vor fi în format VIDEO, în timp real, pe digisport.ro şi m.digisport.ro.

Video Moldovan, surprins de cele 4 goluri primite de Chiajna de la Dinamo. "Așa nu e imposibil să bată pe FCSB"

ion moldovan

Video Revenire de vis pentru Torje! "A fost un meci de infarct!"

gol torje revenire

Ronaldinho se va căsători cu două femei în luna august

Trei transferuri de top la FC Barcelona: Cum ar putea arata primul "11" al catalanilor in sezonul urmator

Video Gazul putea da lovitura în prelungiri. Arbitrul le-a refuzat medieșenilor un penalty. Verdictul specialistului

Gaz Metan

Pustai: "Îmi vine să urlu dacă mă gândesc ce goluri am luat!". Gazul a renăscut: "20 de ocazii cu Astra şi Steaua"

astra gaz metan

Video ”Noul Messi” face din nou spectacol! A marcat un gol și a contribuit decisiv la altul