VIDEO Bărboianu a comis penalty-ul din care Steaua a deschis scorul: "Nu am văzut faza, nu pot să mă pronunț"
04.05.2015, 00:47VIDEO Dinamo - Steaua 1-3. Fundașul dinamovist Ștefan Bărboianu (27 de ani) a fost jucătorul care a greșit decisiv în apărarea alb-roșilor, iar echipa lui Flavius Stoican a suferit o nouă înfrângere în Liga 1. După ce l-a busculat în propriul careu pe Nicușor Stanciu, Bărboianu încă nu este convins că decizia lui Cristi Balaj a fost una corectă.
![captura inverviu barboianu](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZTAxdHJhbnNjb2Rlci5yY3Mt/cmRzLnJvJTJGc3RvcmFnZSUyRjIwMTUl/MkYwNSUyRjA0JTJGNDIyNDc5XzQyMjQ3/OV9jYXB0dXJhX2ludmVydml1X2JhcmJv/aWFudS5qcGcmdz0xMDYwJmg9NjM2Jmhh/c2g9MjZjMmMwM2YwM2U5ZjBmYWY1MjUzM2RhNWE5MTRkNjc=.thumb.jpg)
SuperLiga: Poli Iași - Gloria Buzău, sâmbătă, 19:00, DGS 1
SuperLiga: Sepsi - Dinamo, sâmbătă, 22:00, DGS 1
Va trebui să privească reluările de la Digi Sport pentru a se lămuri asupra fazei, după cum a mărturisit: "Nu am văzut fazele, nu pot să mă pronunț în acest moment. Pot să spun că a fost un duel între mine și adversar, însă până nu văd și eu reluarea nu pot să spun ceva", a declarat Bărboianu după meci.
VIDEO FAZA PENALTY-ULUI PROVOCAT DE BĂRBOIANU
Acesta a descris și sentimentele pe care le trăiește după un nou derby pierdut: "Dezamăgirea e foarte mare, prima repriză a fost echilibrată. A fost un meci frumos, pe contre. Păcat că s-a decis după loviturile de la 11 metri. E un moment greu, deocamdată simt tensiunea meciului și vreau să vorbesc mai puțin. Antrenorul ne-a spus că e păcat că am avut ocazii și nu le-am fructificat. În asemenea meciuri mai ai nevoie și de noroc".
Despre episodul în care Arlauskis s-a refugiat la vestiare din cauza petardelor aruncate din peluza dinamovistă, Bărboianu a comentat: "Și mie mi-au dat fanii Stelei o petardă în meciul tur și n-am mai fugit". În fine, întrebat ce lucruri pozitive ar trebui să remarce fanii dinamoviști la echipa favorită, Bărboianu a enumerat: "Atitudine, dăruire, dorință".
VIDEO INTERVIUL ACORDAT DE BĂRBOIANU LA FINALUL MECIULUI
Etichete: barboianu , dinamo steaua 1-3 video , stefan barboianu video , barboianu penalty video
Urmărește știrile digisport.ro și pe Google News
![Fiica transgender a lui Elon Musk face dezvăluiri despre copilăria ei și spune că amintirile miliardarului sunt „complet false”](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwcyUzQSUyRiUy/RnMuaXcucm8lMkZnYXRld2F5JTJGZyUy/RlptbHNaVk52ZFhKalpUMW9kSFJ3SlRO/QkpUSkdKVEpHJTJGYzNSdmNtRm5aVEE0/ZEhKaGJuTmpiMlJsY2k1eVkzTXQlMkZj/bVJ6TG5KdkpUSkdjM1J2Y21GblpTVXlS/akl3TWpRbCUyRk1rWXdOeVV5UmpJMkpU/SkdNakF6TXpRM01WOHlNRE16JTJGTkRj/eFgxWnBkbWxoYmkxS1pXNXVZUzFYYVd4/emIyNHQlMkZjMmt0Uld4dmJpMU5kWE5y/TG1wd1p5WjNQVFU1TUNabyUyRlBUTXpN/Q1pvWVhOb1BUZ3hNRFE1WkRreU5tUTFa/amd5T0RrME1EYzNObUZqWTJZd09UUmpP/VGhsLnRodW1iLmpwZyZ3PTM4MCZoPTIy/OCZoYXNoPTg4ZTVjYzliYmNhN2U2OTdkM2Q0OTU2ODNlZDFmYTI4.thumb.jpg)
Vivian Jenna Wilson, fiica transgender înstrăinată a lui Elon Musk, a respins vehement, public prin...