VIDEO Mulțescu: “Eu mi-am văzut de treabă, nu știu dacă am jucat cu postul pe masă”
23.08.2013, 23:46Victoria cu 6-0 contra lui “U” Cluj l-a relaxat în mare măsură pe antrenorul dinamovist Gheorghe Mulțescu, care, spre deosebire de intervențiile în direct avute anterior, a reușit de această dată să stea degajat în fața camerei.
![multescu.ganea.23.august](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZTAxdHJhbnNjb2Rlci5yY3Mt/cmRzLnJvJTJGc3RvcmFnZSUyRjIwMTMl/MkYwOCUyRjIzJTJGMTIxMjg3XzEyMTI4/N19tdWx0ZXNjdV9nYW5lYV8yM19hdWd1/c3QuanBnJnc9MTA2MCZoPTYzNiZoYXNo/PWZlYjU4MTY3NDRjNWJjYTk5ZjNkYWU1ZDkzZDAyYjEw.thumb.jpg)
SuperLiga: Poli Iași - Gloria Buzău, sâmbătă, 19:00, DGS 1
SuperLiga: Sepsi - Dinamo, sâmbătă, 22:00, DGS 1
“Am avut unele temeri înainte de meci. Până acum reușisem câteva reprize bune, dar n-am înscris. Am avut temeri care s-au adeverit în primele minute, când ne-au trecut mai multe gloanțe pe la urechi, deoarece ei au avut câteva ocazii în debutul meciului. Până la urmă, clasa și-a spus cuvântul și ne-am detașat.
Crezul nostru este acela să jucăm cât mai ofensiv. Acesta este motivul pentru care nu ne-am oprit nici după golurile trei sau patru. Dănciulescu a jucat foarte bine și d-aia l-am păstrat și în vară, când au fost mulți contestatari. S-a văzut azi cât de util poate fi. Matei a jucat și el foarte bine azi, a făcut mare risipă de efort.
Nu știu dacă am jucat cu postul pe masă, eu am căutat să-mi văd de treabă și să construiesc. Am lucrat greu în această săptămână, pentru că au fost multe comentarii, multe neadevăruri, multe provocări, așa că n-a fost tocmai ușor. Dar să nu se uite faptul că noi am avut multe ocazii în fiecare meci, că mereu am avut perioade bune de joc, dar din păcate n-am putut marca și n-am ținut același ritm pe toată durata partidelor”, a spus tehnicianul formației din Șoseaua Ștefan cel Mare.
Etichete: liga 1 digi sport , dinamo liga 1 , gheorghe multescu , antrenor dinamo , multescu dinamo , dinamo cluj , video gheorghe multescu nu stiu daca am jucat cu postul pe masa , video dinamo - u cluj 6-0 , multescu negoita anghelache
Urmărește știrile digisport.ro și pe Google News
![Fiica transgender a lui Elon Musk face dezvăluiri despre copilăria ei și spune că amintirile miliardarului sunt „complet false”](https://s.iw.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.thumb.jpg)
Vivian Jenna Wilson, fiica transgender înstrăinată a lui Elon Musk, a respins vehement, public prin...