VIDEO Pandurii a marcat la Bistrița după ce mingea a ieșit din teren!
07.10.2012, 18:52Greșeală uriașă a brigăzii condusă de Marius Bocăneală la golul marcat de Pandurii contra Bistriței, în minutul 41. Înaintea reușitei lui Răduț, mingea a părăsit terenul în spatele porții lui Dolha, chiar înainte ca Matulevicius să întoarcă spre autorul golului.
![gol pandurii din corner](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZTAxdHJhbnNjb2Rlci5yY3Mt/cmRzLnJvJTJGc3RvcmFnZSUyRjIwMTIl/MkYxMiUyRjA1JTJGMTQ0MDJfMTQ0MDJf/Z29sX3BhbmR1cmlpX2Rpbl9jb3JuZXIu/anBnJnc9MTA2MCZoPTYzNiZoYXNoPTRm/ZGM5ODc1MTM0YWQyZTNiNjU2Y2MzYmU1YjMzZmQ0.thumb.jpg)
SuperLiga: Poli Iași - Gloria Buzău, sâmbătă, 19:00, DGS 1
SuperLiga: Sepsi - Dinamo, sâmbătă, 22:00, DGS 1
Asistentul Aurel Onița nu putea vedea acest lucru, fiind mascat atât de Dolha, cât și de un fundaș bistrițean care era culcat în poartă. Nici Marius Bocăneală n-a sesizat că balonul a părăsit terenul, deși era foarte aproape de fază, undeva în partea stângă a careului.
Etichete: liga 1 , pandurii , fotbal , gloria bistrita , radut
Urmărește știrile digisport.ro și pe Google News
![Fiica transgender a lui Elon Musk face dezvăluiri despre copilăria ei și spune că amintirile miliardarului sunt „complet false”](https://s.iw.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.thumb.jpg)
Vivian Jenna Wilson, fiica transgender înstrăinată a lui Elon Musk, a respins vehement, public prin...