Video Exclusiv Faza penalty-ului primit de CSA Steaua a stârnit hohote de râs, ÎN DIRECT la TV. ”Nu se poate. E strigător la cer!”
articol scris de Digi Sport09.05.2021, 12:11
VIDEO Mostiștea Ulmu - CSA Steaua 0-2 | Trupa lui Daniel Oprița a beneficiat de un penalty, obținut de Pacionel în minutul 47, care a iscat un scandal imens la Liga 3.
![penalty steaua](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZTAxZGlnaXMucmNzLXJkcy5y/byUyRnN0b3JhZ2UlMkYyMDIxJTJGMDUl/MkYwOCUyRjEzMjMxODhfMTMyMzE4OF9w/ZW5hbHR5LXN0ZWF1YS5qcGcmdz0xMDYw/Jmg9NjM2Jmhhc2g9NzVmZDAzMWY4NmQxZjI2OTg3ZGNjNzBmNTRlZWI0YTA=.thumb.jpg)
SuperLiga: Poli Iași - Gloria Buzău, sâmbătă, 19:00, DGS 1
SuperLiga: Sepsi - Dinamo, sâmbătă, 22:00, DGS 1
Finanțatorul celor de la Mostiștea Ulmu a amenințat cu neprezentarea echipei sale la meciul retur, dacă cei de la CSA nu vor cere rejucarea partidei. Faza penalty-ului a stârnit hohote de râs în direct la Digi Sport.
Ion Marin (66 de ani) a văzut pentru prima dată respectiva fază din semifinalele ”barajului” pentru promovare în Liga 2 în timp ce se afla în studioul emisiunii Digi Sport Matinal.
Actualul antrenor al naționalei feminine a României U19 a râs cu poftă când a văzut faza. Însă, după aceea, serios i-a atacat pe șefii celor de la CCA.
”S-a împiedicat acolo (n.r. - râde cu poftă). Am văzut greșeli mari de arbitraj, care au influențat meciuri. Sunt surprins că cei care conduc arbitrajul nu-și protejează instituția. La un meci ca Botoșani - FCSB nu dai un arbitru experimentat, care să țină jocul în mână, care să știe cum să aplice regulamentul?
![](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwcyUzQSUyRiUy/RnN0b3JhZ2UwMWRpZ2lzLnJjcy1yZHMu/cm8lMkZzdG9yYWdlJTJGMjAyNCUyRjAy/JTJGMTklMkYxOTA2ODgyXzE5MDY4ODJf/ZGlnaXNwb3J0LXdoYXRzYXBwLmpwZyZo/YXNoPTlmMDRmYWU3ZWMyYWQxMjEyMDczYWNmMWNkYTQ4ZDk5.jpg)
Acum, pe bună dreptate, omul acesta (n.r. - finanțatorul de la Mostiștea Ulmu) este foarte supărat. Asemenea penalty.... M-a pufnit și râsul. Nu se poate așa ceva, e strigător la cer”, a spus Ion Marin, la Digi Sport.
VIDEO cu reacția lui Ion Marin, după ce a văzut penalty-ul obținut de CSA Steaua
Etichete: mostistea ulmu csa steaua 0-2 video , penalty pacional , ion marin csa steaua
Urmărește știrile digisport.ro și pe Google News
![Fiica transgender a lui Elon Musk face dezvăluiri despre copilăria ei și spune că amintirile miliardarului sunt „complet false”](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwcyUzQSUyRiUy/RnMuaXcucm8lMkZnYXRld2F5JTJGZyUy/RlptbHNaVk52ZFhKalpUMW9kSFJ3SlRO/QkpUSkdKVEpHJTJGYzNSdmNtRm5aVEE0/ZEhKaGJuTmpiMlJsY2k1eVkzTXQlMkZj/bVJ6TG5KdkpUSkdjM1J2Y21GblpTVXlS/akl3TWpRbCUyRk1rWXdOeVV5UmpJMkpU/SkdNakF6TXpRM01WOHlNRE16JTJGTkRj/eFgxWnBkbWxoYmkxS1pXNXVZUzFYYVd4/emIyNHQlMkZjMmt0Uld4dmJpMU5kWE5y/TG1wd1p5WjNQVFU1TUNabyUyRlBUTXpN/Q1pvWVhOb1BUZ3hNRFE1WkRreU5tUTFa/amd5T0RrME1EYzNObUZqWTJZd09UUmpP/VGhsLnRodW1iLmpwZyZ3PTM4MCZoPTIy/OCZoYXNoPTg4ZTVjYzliYmNhN2U2OTdkM2Q0OTU2ODNlZDFmYTI4.thumb.jpg)
Vivian Jenna Wilson, fiica transgender înstrăinată a lui Elon Musk, a respins vehement, public prin...