Galerie Foto Paris Fury a atras toate privirile la lupta dintre Tyson și Wilder, dar a avut mari emoții. ”Ce noapte, ce luptă!”
Paris Fury s-a fotografiat cu soțul ei Tyson / Foto: @parisfury1 Tyson și Paris Fury / Foto: @parisfury1 Paris Fury s-a fotografiat cu soțul ei Tyson / Foto: @parisfury1 Paris Fury, la meciul de box în care Tyson Fury l-a făcut KO pe Deontay Wilder / Foto: @parisfury1 Paris Fury / Foto: @parisfury1 Paris Fury / Foto: @parisfury1 Tyson și Paris Fury la un meci din trecut de-al campionului / Foto: @parisfury1 Paris Fury / Foto: @parisfury1 Tyson și Paris Fury / Foto: @parisfury1 Paris Fury / Foto: @parisfury1 Paris Fury / Foto: @parisfury1 Tyson și Paris Fury / Foto: @parisfury1 Paris Fury / Foto: @parisfury1 Tyson Fury şi Paris Fury / Foto: Profimedia Tyson Fury şi Paris Fury / Foto: Profimedia Tyson Fury şi Paris Fury / Foto: Profimedia Tyson Fury şi Paris Fury / Foto: Profimedia Tyson Fury şi Paris Fury / Foto: Profimedia Tyson Fury şi Paris Fury / Foto: Profimedia Tyson Fury şi Paris Fury / Foto: Profimedia Tyson Fury şi Paris Fury / Foto: Profimedia fury paris