Florinel Coman, discurs dur după FCSB - Rapid: ”Mă interesează doar părerea dânsului”. Nu e Gigi Becali
Florinel Coman și fiica sa la finalul meciului cu Rapid / Foto: Captură Digi Sport Florinel Coman și fiica sa la finalul meciului cu Rapid / Foto: Captură Digi Sport Florinel Coman și fiica sa la finalul meciului cu Rapid / Foto: Captură Digi Sport Florinel Coman și fiica sa la finalul meciului cu Rapid / Foto: Captură Digi Sport Florinel Coman și fiica sa la finalul meciului cu Rapid / Foto: Captură Digi Sport Florinel Coman și fiica sa la finalul meciului cu Rapid / Foto: Captură Digi Sport Florinel Coman și fiica sa la finalul meciului cu Rapid / Foto: Captură Digi Sport Florinel Coman și fiica sa la finalul meciului cu Rapid / Foto: Captură Digi Sport Florinel Coman și fiica sa la finalul meciului cu Rapid / Foto: Captură Digi Sport Florinel Coman și fiica sa la finalul meciului cu Rapid / Foto: Captură Digi Sport Florinel Coman și fiica sa la finalul meciului cu Rapid / Foto: Captură Digi Sport