gullden

Emoții în dimineața partidei pentru câteva fete de la CSM. ”Au acuzat stări de vomă!”

Video Antrenorul CSM-ului, dezlănţuit la time-out! "Dacă vreţi să plecaţi acasă, chem şoferul"

RPS1679

Oana Manea: "Nu puteam să mă uit la tabelă. O înfrângere dureroasă"

Johansson TIME OUT

06.05.2017, 19:25
  • La Liga, etapa 24: Betis - Real (azi, 21:45, Digi Sport 2)
  • Liga 1, etapa a 25-a: Dinamo - FCSB (azi, ora 20:45, Digi Sport 1)

VIDEO CSM - Vardar. În minutul 21 al meciului de la Budapesta, antrenorul campioanei Europei a cerut un time-out, în care le-a făcut praf pe jucătoarele noastre, când scorul era deja 17-8 pentru echipa din Macedonia.

"O luăm de cel mai jos posibil. Dacă vreţi să plecaţi acasă, plecaţi acum. Îl chem pe şoferul de autocar. Este timpul să luptaţi pentru CSM. Ce vreţi să faceţi? Ce vreţi să faceţi?", a urlat Per Johansson.

VIDEO CU TIME-OUT-UL

Prima repriză a partidei dintre Vardar şi CSM a fost de departe cea mai slabă din acest an: campioana a fost dominată la toate capitolele, ratând din toate poziţiile, inclusiv şi 3 lovituri de la 7 metri.

De altfel, scorul pauzei a fost unul total neaşteptat: 21-13 pentru Vardar.

Datoriile lanțului de restaurante pe care îl deține depășesc 71 de milioane de lire sterline.

Neagu, înaintea "finalei" cu Rostov Don: "E o candidată la Final Four!"

Cristina Neagu CSM Bucuresti - Gyor

Doi pensionari nevinovaţi, loviţi de mascaţi. Poliţie: S-a acţionat conform procedurii

CSM București, gata de o nouă victorie în Ligă! Meciul cu Midtjylland este ÎN DIRECT la Digi Sport

CSM Bucuresti

Video Neagu a strălucit, dar Kurtovic a fost jucătoarea meciului senzațional cu Gyor

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-GYORI AUDI ETO KC, LIGA CAMPIONILOR (26.01.2018)