ratari
VIDEO ACS Poli - Dinamo 0-0. ”Câinii” termină anul în afara play-off-ului
VIDEO FC Voluntari - Sepsi 3-0. Victorie categorică a ilfovenilor
FOTBAL:FCSB-UNIVERSITATEA CRAIOVA, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (7.04.2024)
Revenire importantă la FCSB, chiar înaintea derby-ului cu Rapid! Mesaj războinic pentru giuleșteni: ”Locul 1 de la coadă”

• 46 | Final repriza 2
    Final de joc la Târgu Mureș. Caz fără precedent în Liga 1. Jucătorii de la Pandurii au refuzat să mai iasă pe gazon, iar centralul partidei a fluierat finalul, după ce a așteptat 3 minute. Gorjenii vor pierde la masa verde cu 3-0.
  • 46 | Faze meci
    Jucătorii celor de la Pandurii Tg Jiu refuză să mai iasă pe gazon și s-ar putea ca meciul să nu mai continue. Centralul așteaptă 3 minute, după care va fluiera finalul jocului.
  • 45 | Final repriza 1
    Pauză la Tg. Mureș! Gazdele conduc cu 2-0.
  • 40 | OcaziiASA Târgu Mureș
    Rus șutează superb de la marginea careului de 16metri, însă mingea trimisă de el se duce puțin peste bara transversală.
  • 36 | Goluri
    Goooollll ASA!!! Gooooollll Vlad Morar!!! Morar este găsit bine la marginea careului de 6 metri și-l învinge pe Stanca cu o lovitură de cap.
  • 19 | Goluri
    Gooooooollllll ASA!!! Gooooolllll Mureșan!!! Kuku îl găsește bine în careuul de 16 metri pe Mureșan, care preia nestingherit și-l învinge fără probleme pe Stanca.
  • 14 | OcaziiASA Târgu Mureș
    Rus pătrunde în careul de 16 metri, însă mingea trimisă de el se duce puțin pe lângă poartă.
  • 7 | Faze meci
    Centralul întâlnirii a oprit jocul pentru a-și schimba ghetele, după ce a alunecat și a căzut de câteva ori pe gazonul înghețat, stârnind râsul jucătorilor.
  • 6 | OcaziiASA Târgu Mureș
    Ocazie mare pentru ASA! Gabi Mureșan șutează din interiorul careului, însă mingea este respinsă de pe linia porții de un jucător advers.
  • 3 | OcaziiASA Târgu Mureș
    Prima ocazie a meciului aparține celor de la ASA! Cordoș reia spectaculos din interiorul careului însă portarul oaspeților respinge cu un ultim efort în corner.
  • 2 | Faze meci
    Faze de cascadorii râsului la Târgu Mureș. Jucătorii nu se pot ține pe picioare din cauza terenului înghețat.
Petre GrigorașPandurii Târgu jiu

ASA – Pandurii 2-0. Gorjenii au refuzat să mai iasă pe teren după pauză, iar centralul a fluierat finalul partidei

Terenul îngheţat a întrerupt partida ASA - Pandurii la jumătatea ei, scorul era 2-0 pentru gazde.

Problemele au început încă înainte de fluierul de start. Anunţaţi în primul 11 al lui Petre Grigoraş, Sânmărtean şi Pleaşcă au refuzat să intre pe teren. În prima repriză, jucătorii au renunţat la crampoane şi au încălţat ghete de sală, iar exemplul lor a fost urmat şi de centralul Marius Avram.

Gabi Mureşan şi Morar au adus-o în avantaj pe ASA în prima repriză, iar după pauză, doar jucătorii din Târgu Mureş au revenit de la cabine. Cu cinci jucători care au acuzat accidentări în primele 45 de minute şi doar un portar şi un jucător de câmp pe banca de rezerve, gorjenii au refuzat să Reia partida.

Conform regulamentului, Marius Avram a aşteptat să treacă trei minute din repriza secundă şi a fluierat finalul acesteia. Pandurii Târgu Jiu va pierde partida de la Târgu Mureş la masa verde şi va fi amendată.

Video Manchester City - Real Madrid 1-1 (3-4...

UEFA Champions League - Manchester City v Real Madrid - Etihad Stadium

Rodri a ”distrus-o” pe Real Madrid...

UEFA Champions League - Manchester City v Real Madrid - Etihad Stadium - 17 Apr 2024

Exclusiv Florin Prunea a văzut imaginile cu...

Video Corvinul Hunedoara - FC Voluntari 3-1...

FOTBAL: CS CORVINUL 1921 HUNEDOARA - FC VOLUNTARI, CUPA ROMANIEI BETANO - SEMIFINALA (17.04.2024)

FOTBAL: Hermannstadt - FC Botoșani, ora 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:FARUL CONSTANTA-CFR CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (2.03.2024)

FOTBAL: Farul - CFR Cluj, ora 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Juventusâ& x80;& x99;s Adrien Rabiot portrait in action during Hellas Verona FC vs Juventus FC, Italian soccer Serie A

FOTBAL: Cagliari - Juventus, ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

MEDIA: Digi Sport Special, ora 22:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Pep Guardiola a descris într-un singur cuvânt jocul lui Manchester City cu Real Madrid

Foto După o lună, Adrian Mutu și-a dat șapca jos! Ce a ieșit

Screenshot 2024-04-02 at 23.10.18

Nu mai suporta și a vrut să plece gratis de la Real Madrid! Acum a devenit erou, iar soția sa a transmis doar ȘASE cuvinte

lunin

Video Manchester City - Real Madrid 1-1 (3-4 d.l.d.). ”Galacticii”, în semifinalele UEFA Champions League!