CLUJ-NAPOCA: CFR CLUJ - CELTIC FC, Uefa Champions League
Dan Petrescu vine, jucătorii pleacă! E OUT fotbalistul care nu a mai evoluat de 17 luni pentru CFR
sepsi
Video Sepsi a acuzat arbitrajul din partida cu CFR, după ce a avut doi eliminați: ”Ne-am obișnuit, așa e la noi!”
hagibecali
Gigi Becali vrea TREI jucători de la Farul! Câți bani i-a plătit până acum lui Gică Hagi pe transferuri

• 78 | OcaziiCFR Cluj
    Ocazie de 2-0, dar şutul gazdelor este blocat de Boli şi prins cu emoţii de Buzbuchi.
  • 39 | OcaziiCFR Cluj
    Ocazie uriaşă pentru Viitorul. Chiţu pleacă de la limita ofsaidului, driblează doi jucători, dar mingea este respinsă de Lopes din apropierea liniei porţii goale.
  • 35 | OcaziiCFR Cluj
    Gomelt e la un pas de 2-0, dar şutul său din careul mic este blocat incredibil de Buzbuchi şi Hodorogea.
  • 34 | Cartonaşe Galbene
    Rădoi este avertizat.
  • 26 | OcaziiCFR Cluj
    Deac e la un pas de dublă, dar şutul său în forţă, de la marginea careului trece puţin peste poartă.
  • 24 | OcaziiCFR Cluj
    Oaspeţii au cerut penalty la un duel între Deac şi Coman, dar Kovacs a făcut semn că jocul poate continua. Reluările arată că a fost lovitură de la 11 metri pentru echipa lui Hagi.
  • 21 | Goluri
    GOOOOOOL CFR!!!! GOOOOL DEAC!!!! Mijlocaşul feroviarilor înscrie cu un şut lobat, din interiorul careului şi deschide scorul în Gruia.
  • 15 | OcaziiCFR Cluj
    Nouvier înscrie, dar golul este anulat pentru o poziţie în care se afla atacantul gazdelor, după o fază complicată, în care o minge respinsă de un fundaş al Viitorului a fost deviată de Bud.
Gică HagiViitorul

CFR Cluj - Viitorul 1-0. Echipa lui Miriuţă, candidată serioasă la titlu. Deac aduce victoria

CFR Cluj a încheiat ideal săptămâna. După ce a fost anunţată iminenta ieşire din insolvenţă, clujenii au învins liderul Viitorul, cu 1-0. Golul care a făcut diferenţa a fost marcat de Deac, după 20 de minute.

Cu 10 minute înainte de pauză, Gomelt a fost blocat în ultimul moment, iar la cealaltă poartă, Chiţu a avut o acţiune periculoasă dar şutul său a fost de asemenea blocat de Larie.

Primul şut al Viitorului pe spaţiul porţii a venit abia cu 20 minute înainte de final, dar execuţia lui Morar nu l-a surprins pe Mincă. În urma acestei victorii şi după înjumătăţirea punctelor, CFR va începe playofful la 4 puncte în spatele liderului şi la doar două în spatele Stelei.

Exclusiv Cum a reacționat Ilie Dumitrescu după...

ilie3

Video FCSB este noua campioană a României...

fcsb 2

Video Cea mai în formă jucătoare din lume, un...

profimedia-0868753464

Video&Foto Un fotbalist de la CFR a intrat pe...

• 17:30 Etapa 7 Superliga: Petrolul-Botosani
  • FOTBAL: CS CORVINUL 1921 HUNEDOARA - FC CFR 1907 CLUJ, CUPA ROMANIEI BETANO - SEFRTURI DE FINALA (02.04.2024)

FOTBAL: Corvinul Hunedoara - CSC Șelimbăr, ora 15:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• grozav

FOTBAL: Petrolul - FC Botoșani, ora 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• radu-naum

MEDIA: Fotbal Club, ora 19:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-RAPID BUCURESTI, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (30.03.2024)

FOTBAL: Rapid - Universitatea Craiova, ora 21:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Italian Soccer Serie A Match - Cagliari Calcio Vs US Salernitana, Cagliari, Italy - 09 Mar 2024

FOTBAL: Genoa - Cagliari, ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

• Valencia CF v FC Barcelona - LaLiga Santander

FOTBAL: Barcelona - Valencia, ora 22:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Exclusiv Cum a reacționat Ilie Dumitrescu după ce a aflat cine l-a umplut de sânge pe Mihai Stoica

ilie3

Foto Mihai Stoica, umplut de sânge la Arena Națională, după ce FCSB a câștigat titlul!

mm-stoica2

Exclusiv Semnează cu FCSB! Gigi Becali a dat ordinul la pauza meciului cu Farul: ”I-am dat telefon lui Meme. E cel mai bun”

Screenshot 2024-04-27 at 23.03.18

Cum a numit-o Gică Hagi pe FCSB, după ce a câștigat titlul chiar după victoria cu Farul