Varianta de rezervă: atacantul de 1.000.000€ ar putea reveni la FCSB

TottenhamTottenham
03.10.2013, ora 19:00
Anji Anji
Tottenham Tottenham
    Final de partidă. Tottenham, cu Chiricheș pe teren pe toată durata partidei se impune cu 2-0, prin golurile marcate de Defoe și Chadli
  • 84 | Ocazii
    Solomatin șutează din marginea careului, Lloris respinge în lateral
  • 78 | Schimbări
    Ultima modificare și la gazde. Angbwa îi lasă locul în teren lui Gadzhibekov
  • 77 | Schimbări
    Ultima modificare în echipa lui Tottenham. Eriksen intră în locul lui Holtby. Chiricheș termină partida în teren
  • 57 | Ocazii
    Prima ocazie importantă pentru gazde. Nou intratul Eshchenko șutează din unghi, Lloris respinge
  • 56 | Schimbări
    Încă o modificare la gazde. Eshchenko intră în locul lui Serderov
  • 51 | Ocazii
    Chaldli șutează de la marginea careului de 16 metri, mingea trece puțin pe lângă poarta gazdelor
    A început repriza a doua a partidei dintre Tottenham și Anji. Londonezii conduc cu 2-0 după primele 45 de minute
    Schimbare la Anji. Traore, fostul jucător al CFR-ului intră în locul lui Abdulavov
    Final de repriză. Tottenham conduce cu 2-0 după golurile marcate de Defoe și Chadli
  • 39 | Goluri
    GOOOOL TOTTENHAM! Chadli majorează diferenșa după o centrare a lui Walker din flancul drept al atacului londonez
  • 34 | Goluri
    GOOOOL TOTTENHAM! Defoe marchează cu un șut puternic din interiorul careului de 16 metri