FC Barcelona v Paris Saint-Germain: Quarter-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24
Video&Foto Gesturile pe care nimeni nu le-a înțeles făcute de Ronald Araujo, după ce Istvan Kovacs l-a eliminat și l-a pus la punct

• 90 | Cartonaşe Galbene
    BOLDRIN pentru că a ținut mingea în loc să o dea adversarului pentru a o repune.
  • 88 | Schimbări
    A DOUA SCHIMBARE LA ASTRA. A ieșit Enache, a intrat ALEXANDRU IONIȚĂ
  • 84 | Faze meciCFR Cluj
    Vitor Bruno a șutat, de la marginea careului de 16 metri, puțin peste transversală după ce a profitat de faptul că Gouriye nu a venit să-l atace.
  • 77 | Schimbări
    ULTIMA SCHIMBARE LA CFR.  A ieșit Jakolis, a intrat VITOR BRUNO
  • 76 | Schimbări
    PRIMA SCHIMBARE LA ASTRA. A ieșit Florea, a intrat GOURIYE
  • 71 | OcaziiCFR Cluj
    OCAZIE ULUITOARE CFR CLUJ. Nouvier a dat de pe stânga o centrare ”made in France” după care Lopez, care s-a înălțat în careul de șase metri, a reluat cu capul, mingea a lovit gazonul dar Lung jr a parat fenomenal.
  • 70 | Schimbări
    A DOUA SCHIMBARE LA CFR CLUJ. A ieșit Beleck, a intrat VOICULEȚ
  • 68 | OcaziiCFR Cluj
    OCAZIE ULUITOARE ASTRA! Alexandru Stan a centrat perfect de pe stânga în careu, acolo unde Florea, singur cu Marc, a ratat șansa de a-și aduce echipa în avantaj.
  • 51 | Goluri
    GOOOOOL ASTRA: 1-1, ALIBEC. Atacantul giurgiuvenilor a marcat cu un șut de la marginea careului de 16 metri, deviat de Petrucci. Faza a plecat de la un corner executat de Boldrin, de pe dreapta, Beleck a încercat să devieze, dar mingea a ajuns la marginea careului, unde a interceptat Alibec
  • 48 | OcaziiCFR Cluj
    Alibec a șutat de la marginea careului, pe poartă, dar Marc a reținut. Giurgiuvenii au început repriza a doua mult mai decis.
    A început repriza a doua
  • 45+3 | Final repriza 1
    PAUZĂ
  • 45+2 | Cartonaşe Galbene
    ENACHE pentru un fault în apărătoare asupra lui Păun
  • 45+1 | OcaziiCFR Cluj
    Alibec a șutat la poartă, dar destul de slab, astfel că Marc a reținut fără probleme.
  • 37 | Faze meciCFR Cluj
    Boldrin a executat o lovitură liberă, lateral dreapta, direct pe poartă, dar a tras slab, făr emoții pentru Marc.
  • 35 | Cartonaşe Galbene
    JAKOLIS pentru un fault
  • 33 | Faze meciCFR Cluj
    Jakolis a croșetat prin apărarea giurgiuvenilor, după care a scos la 11 metri, Lopez nu a fost pe fază, mingea a ajuns la Păun, la marginea careului iar acesta a șutat, dar slab, în blocaj.
  • 27 | OcaziiCFR Cluj
    Petrucci a recuperat un balon din picioarele lui Stan, după care a centrat în forță la marginea careului de 16 metri. Cristian Lopez, care era cu spatele la poartă, a preluat, după care a reluat din forfecă pe spate, peste poartă.
  • 26 | OcaziiCFR Cluj
    Alibec a scăpat singur cu Lung jr. după ce Goian a luftat, dar de la margine s-a semnalizat ofsaid. Giurgiuvenii au reclamat faza.
  • 24 | Faze meciCFR Cluj
    Gomelt a primit o minge în jumătatea adversă, a înaintat fără a fi incomodat după care a șutat, dar pe lângă poarta lui Lung jr
  • 19 | Cartonaşe Galbene
    LOVIN pentru un fault din spate asupra lui Gomelt
  • 16 | OcaziiCFR Cluj
    Enache a recuperat un balon în bandă, i-a pasat lui Alibec, atacantul s-a descotorosit de Petrucci, după care a șutat, puțin peste transversală.
  • 15 | Faze meciCFR Cluj
    Goian a preluat cu partea dintre umăr și piept o centrare, venită din corner de la Jakolis, după care a reluat din voleu, dar Lung jr a respins. Alexandru Tudor a considerat însă henț la Goian.
  • 7 | OcaziiCFR Cluj
    Lovin a expediat un șut bun de la diatanță, din afara careului, dar mingea a trecut puțin peste transversala porții lui Marc.
  • 6 | Goluri
    GOOOOOL CFR CLUJ: 1-0, JAKOLIS. Faza a plecat de la Beleck, care a primit o pasă bună pe dreapta. Atacantul, plecat de la limita ofsaidului, Dandea l-a ținut în joc, a sprintat pe dreapta, după care i-a pasat în careu lui Jakolis iar acesta din urmă a preluat elegant după care a înscris pe sub Lung jr.
    A început meciul. Lovitura de start le-a aparținut celor de la Astra.