Galerie Foto Mirel Rădoi și-a trimis mașinile la tunat! Cum arată ”bijuteriile” selecționerului
articol scris de Digi Sport06.09.2021, 16:35
Mirel Rădoi nu este pretențios doar cu jucătorii pe care îi pregătește pentru meciurile echipei naționale, ci și cu mașinile pe care le conduce.
![14](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZTAxZGlnaXMucmNzLXJkcy5y/byUyRnN0b3JhZ2UlMkYyMDIxJTJGMDkl/MkYwNiUyRjEzODAzMzBfMTM4MDMzMF8x/NC5qcGcmdz0xMDYwJmg9NjM2Jmhhc2g9/M2JlODMzMjE1ZDAxNTNmOTg4M2NhZTg2ZDJjOGZlNmM=.thumb.jpg)
SuperLiga: Poli Iași - Gloria Buzău, sâmbătă, 19:00, DGS 1
SuperLiga: Sepsi - Dinamo, sâmbătă, 22:00, DGS 1
Selecționerul echipei naționale este un avid al bolizilor de lux, astfel că și-a trimis mașinile la tunat pentru a le schimba fața și a le face mai pe gustul său.
Mirel Rădoi și-a trimis mașinile la tunat
Pentru Rădoi, suma cheltuită nu contează atunci când vine vorba despre mașinile sale. Astfel, și-a lăsat mașinile pe mâinile celor de la Custom Tuning, iar rezultatul l-a impresionat pe selecționerul echipei naționale.
Galerie Foto
Cele două mașini pe care Mirel Rădoi le-a tunat sunt o limuzină Rolls Royce Cullinan Billionaire, cu o valoare de peste 300 de mii de euro, dar și un Mercedes Benz AMG GT 63S.
![](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwcyUzQSUyRiUy/RnN0b3JhZ2UwMWRpZ2lzLnJjcy1yZHMu/cm8lMkZzdG9yYWdlJTJGMjAyNCUyRjAy/JTJGMTklMkYxOTA2ODgyXzE5MDY4ODJf/ZGlnaXNwb3J0LXdoYXRzYXBwLmpwZyZo/YXNoPTlmMDRmYWU3ZWMyYWQxMjEyMDczYWNmMWNkYTQ4ZDk5.jpg)
Mirel Rădoi a dorit să le schimbe culoare celor două ”bijuterii”, acestora fiindu-le aplicată o folie peste vopseaua originală.
Aceasta nu este pentru prima dată când selecționerul și-a tunat bolizii. În trecut, Mirel Rădoi le-a trimis și un Lamborghini Urus celor de la Custom Tuning.
În urmă cu un an, Mirel Rădoi dezvăluia câți bani a câștigat în carieră și ce sumă a alocat colecției sale impresionante de mașini.
"Eu am câştigat 15 milioane în toata cariera, din care vreo șase s-au dus pe maşini. S-au mai dus vreo două pe ceasuri", a declarat Mirel Rădoi, pentru Antena Sport.
”Tricolorii” au învins Liechtenstein cu 2-0 în preliminariile CM 2022
Mirel Rădoi și-a condus elevii spre a doua victorie din această lună, în preliminariile CM 2022 din Qatar. România a învins Liechtenstein cu 2-0 în etapa cu numărul cinci din grupa J.
”Tricolorii” urcă astfel pe locul 3 în grupă, după Germania și Armenia.
Rezultatul a fost stabilit în prima repriză - echipa lui Mirel Rădoi a luat cu asalt careul advers încă din start. După lovitura de cap a lui Rus, a venit golul lui Alin Toșca, cu un șut magistral. Un alt fundaș, Cristi Manea a majorat diferența din centrarea lui Ianis Hagi.
Etichete: romania , mirel radoi , masini
Urmărește știrile digisport.ro și pe Google News
![Fiica transgender a lui Elon Musk face dezvăluiri despre copilăria ei și spune că amintirile miliardarului sunt „complet false”](https://s.iw.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.thumb.jpg)
Vivian Jenna Wilson, fiica transgender înstrăinată a lui Elon Musk, a respins vehement, public prin...