Foto MM Stoica, iritat de Revelion: ”Opriți-vă, secilor!”. Ce l-a deranjat pe managerul general de la FCSB
articol scris de Digi Sport01.01.2022, 10:04
MM Stoica (56 de ani) și-a încheiat perioada de ”silenzio stampa” de pe rețelele sociale și a revenit la obiceiul de a posta mesaje ironice și spumoase.
![FOTBAL:FCSB-SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE, LIGA 1 CASA PARIURILOR (21.12.2020)](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZTAxZGlnaXMucmNzLXJkcy5y/byUyRnN0b3JhZ2UlMkYyMDIxJTJGMDUl/MkYxOSUyRjEzMjgwMDlfMTMyODAwOV9t/aWhhaS1zdG9pY2EuanBnJnc9MTA2MCZo/PTYzNiZoYXNoPTJkYzQ0NWM5NzBkNDNkMTJjM2NkZmE5MTcxNTAxMTY5.thumb.jpg)
SuperLiga: Poli Iași - Gloria Buzău, sâmbătă, 19:00, DGS 1
SuperLiga: Sepsi - Dinamo, sâmbătă, 22:00, DGS 1
La mijlocul lui noiembrie, managerul general de la FCSB a hotărât să ia o pauză de aproximativ o lună și jumătate de la rețelele sociale, perioadă care s-a încheiat de Sărbători. În ultima zi din an, MM Stoica le-a trimis un mesaj celor care i-au urat ”Un An Nou fericit” într-un mod total neoriginal.
MM Stoica, enervat de mesajele primite de sărbători: ”Opriți-vă, secilor!”
Oficialul vicecampioanei s-a arătat deranjat de faptul că multe dintre urările pe care le-a primit nu au fost personale și i-a invitat pe cei care i-au trimis mesaje să-și folosească mai mult imaginația și creativitatea.
”Mai enervante decât mesajele pentru toată agenda sunt cele cu poze idioate și versuri. Opriți-vă măcar în pandemie, secilor!”, a transmis Stoica pe contul său de Instagram.
![mm-insta](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZTAxZGlnaXMucmNzLXJkcy5y/byUyRnN0b3JhZ2UlMkYyMDIyJTJGMDEl/MkYwMSUyRjE0MzY3NjhfMTQzNjc2OF9t/bS1pbnN0YS5qcGVnJnc9NTkwJmhhc2g9/ZTNlOGM2Y2JlMWUzYjY2OWZjZmI4MGM0MjE0NWFkNjg=.thumb.jpg)
Cu o zi înainte de acest mesaj, MM Stoica a postat un frumos mesaj de felicitare pentru Florin Tănase, căpitanul și golgheterul FCSB-ului, cu ocazia împlinirii a 27 de ani. Oficialul a publicat și o fotografie cu cei doi, după un meci de teqball.
![](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwcyUzQSUyRiUy/RnN0b3JhZ2UwMWRpZ2lzLnJjcy1yZHMu/cm8lMkZzdG9yYWdlJTJGMjAyNCUyRjAy/JTJGMTklMkYxOTA2ODgyXzE5MDY4ODJf/ZGlnaXNwb3J0LXdoYXRzYXBwLmpwZyZo/YXNoPTlmMDRmYWU3ZWMyYWQxMjEyMDczYWNmMWNkYTQ4ZDk5.jpg)
”La Mulți Ani binecuvântați celui mai serios/important/educat/spiritual fotbalist/golgheter/căpitan/prieten… care în ziua în care a împlinit 27 ani și-a făcut cadou o victorie la simplu”, a scris Mihai Stoica.
Florin Tănase i-a răspuns în secțiunea de comentarii ”mulțumesc din suflet”, iar Mihai Stoica a reacționat rapid cu un ”reproș”, în glumă: ”Totuși, azi ai fost cam nemilos”, cu referire la meciul de tenis de picior pe care l-au avut cei doi.
Etichete: mm stoica , revelion , mesaj mm stoica , mm stoica revelion
Urmărește știrile digisport.ro și pe Google News
![Fiica transgender a lui Elon Musk face dezvăluiri despre copilăria ei și spune că amintirile miliardarului sunt „complet false”](https://s.iw.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.thumb.jpg)
Vivian Jenna Wilson, fiica transgender înstrăinată a lui Elon Musk, a respins vehement, public prin...
![drg](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZTAxZGlnaXMucmNzLXJkcy5y/byUyRnN0b3JhZ2UlMkYyMDI0JTJGMDcl/MkYyNSUyRjIwMzMwMzBfMjAzMzAzMF9k/cmcucG5nJnc9MzgwJmg9MjI4Jmhhc2g9/ZWY3MmZmYWEzN2RkM2NmZjY1MGMxMzM2NmI0MDYxYTU=.thumb.jpg)
![ilie dumitrescu](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZTAxdHJhbnNjb2Rlci5yY3Mt/cmRzLnJvJTJGc3RvcmFnZSUyRjIwMjAl/MkYwMSUyRjA2JTJGMTE0ODU1N18xMTQ4/NTU3X2lsaWUtZHVtaXRyZXNjdS0xLmpw/ZyZ3PTM4MCZoPTIyOCZoYXNoPWEyNTRm/MTE3OTE3ZWNmYTY5ZmQ3MzY2Y2VkMmNlYzk5.thumb.jpg)