Nicola Peltz a decis să vorbească despre Victoria Beckham și ce s-a întâmplat înainte de nunta cu Brooklyn
articol scris de Digi Sport04.10.2022, 11:41
Brooklyn Beckham (23 de ani), fiul lui David și al Victoriei Beckham, s-a căsătorit în acaestă vară cu actrița Nicola Peltz (27 de ani). Cei doi au avut parte de o petrecere ca în filme în Palm Beach.
![Valentino - Outside arrivals - Paris Fashion Week - Womenswear Spring/Summer 2023](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZTAxZGlnaXMucmNzLXJkcy5y/byUyRnN0b3JhZ2UlMkYyMDIyJTJGMTAl/MkYwNCUyRjE1OTQ3NjdfMTU5NDc2N19w/cm9maW1lZGlhLTA3Mjc4NzU3MjQuanBn/Jnc9MTA2MCZoPTYzNiZoYXNoPTliZGMw/ZTY0N2Q2MDdiYWUwYWY1ODZlZTIxY2Y3YmU4.thumb.jpg)
SuperLiga: Poli Iași - Gloria Buzău, sâmbătă, 19:00, DGS 1
SuperLiga: Sepsi - Dinamo, sâmbătă, 22:00, DGS 1
Nicola Peltz clarifică lucrurile în privința relației cu Victoria Beckham
Galerie Foto
O sursă apropiată de familia Beckham, citată de As.com, a afirmat, la scurt timp după nuntă, că Nicola Peltz și Victoria Beckham ”nu se suportă”. ”Ele nu se suportă și nu-și vorbesc. A fost îngrozitor în pregătirile pentru nuntă”, a spus sursa.
Conform jurnaliștilor britanici, "ruptura" ar fi apărut după ce tânăra a refuzat să poarte la nuntă rochia pe care Victoria Beckham o crease special pentru ea.
Într-un interviu acordat publicației Variety, actrița americană în vârstă de 27 de ani a afirmat că nu există niciun fel de disensiuni în familie.
![](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwcyUzQSUyRiUy/RnN0b3JhZ2UwMWRpZ2lzLnJjcy1yZHMu/cm8lMkZzdG9yYWdlJTJGMjAyNCUyRjAy/JTJGMTklMkYxOTA2ODgyXzE5MDY4ODJf/ZGlnaXNwb3J0LXdoYXRzYXBwLmpwZyZo/YXNoPTlmMDRmYWU3ZWMyYWQxMjEyMDczYWNmMWNkYTQ4ZDk5.jpg)
"Urma să port acea rochie și chiar îmi doream asta, dar, cu câteva luni înainte de eveniment, Victoria a realizat că atelierul ei nu o poate crea, așa că am fost nevoită să aleg altă rochie. Eu nu i-am spus niciodată că nu aș vrea să o port. De aici a plecat totul și iată unde s-a ajuns", a declarat Nicola Peltz, pentru Variety.
Nicola Peltz a repostat, pe contul său de Instagram, mesajul transmis de Victoria Beckham, după întâlnirea de la Paris Fashion Week, semn că relația dintre cele două este ok, scrie Hello Magazine.
Victoria Beckham a postat o imagine în care apare și Nicola Peltz
Galerie Foto
Familia Beckham a fost prezentă la Paris Fashion Week, la finalul săptămânii trecute. Victoria Beckham a postat, pe Instagram, o imagine în care apar soțul ei, David, fiica lor, Harper, fiii Cruz, Romeo și Brooklyn, dar și Nicola Peltz, scrie Hello Magazine.
Alături de imaginea de mai jos, Victoria Beckham a postat și mesaul "Vă iubesc pe toți foarte mult!".
Aceasta este prima imagine în care apar împreună Victoria Beckham și Nicola Peltz, după ce presa din Marea Britanie a scris, în mai multe rânduri, despre tensiunile care ar exista între cele două.
![vicky](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZTAxZGlnaXMucmNzLXJkcy5y/byUyRnN0b3JhZ2UlMkYyMDIyJTJGMTAl/MkYwMyUyRjE1OTQxNjVfMTU5NDE2NV92/aWNreS5qcGcmdz01OTAmaGFzaD05Yzhk/ZmYxMzE4OWYzMDUzMjE2NDc3YmRkZjYyMWY1Yw==.thumb.jpg)
Etichete: victoria beckham , brooklyn beckham , nicola peltz
Urmărește știrile digisport.ro și pe Google News
![Fiica transgender a lui Elon Musk face dezvăluiri despre copilăria ei și spune că amintirile miliardarului sunt „complet false”](https://s.iw.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.thumb.jpg)
Vivian Jenna Wilson, fiica transgender înstrăinată a lui Elon Musk, a respins vehement, public prin...
![drg](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZTAxZGlnaXMucmNzLXJkcy5y/byUyRnN0b3JhZ2UlMkYyMDI0JTJGMDcl/MkYyNSUyRjIwMzMwMzBfMjAzMzAzMF9k/cmcucG5nJnc9MzgwJmg9MjI4Jmhhc2g9/ZWY3MmZmYWEzN2RkM2NmZjY1MGMxMzM2NmI0MDYxYTU=.thumb.jpg)
![ilie dumitrescu](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZTAxdHJhbnNjb2Rlci5yY3Mt/cmRzLnJvJTJGc3RvcmFnZSUyRjIwMjAl/MkYwMSUyRjA2JTJGMTE0ODU1N18xMTQ4/NTU3X2lsaWUtZHVtaXRyZXNjdS0xLmpw/ZyZ3PTM4MCZoPTIyOCZoYXNoPWEyNTRm/MTE3OTE3ZWNmYTY5ZmQ3MzY2Y2VkMmNlYzk5.thumb.jpg)