Foto Wanda Nara a fost prinsă cu minciuna! La ce gest a putut să recurgă soția lui Mauro Icardi
articol scris de Digi Sport14.05.2025, 09:42
După 10 ani în care au fost căsătoriți, Mauro Icardi (32 de ani) și Wanda Nara (38 de ani) sunt în plin proces de divorț.

Baschet: CSM CSU Oradea - U-BT Cluj-Napoca, vineri, 20:30, DGS 1
Media: Fotbal Club, vineri, 18:45, DGS 1
După despărțirea de Wanda, starul argentinian de la Galatasaray a început o relație cu China Suarez (33 de ani) pe care a și cerut-o în căsătorie.
Wanda Nara a mințit că ar fi primit un cadou de la Galatasaray, club la care activează Mauro Icardi
Galerie Foto
Wanda Nara și China Suarez se află din nou în centrul atenției, pe rețelele socializare, după ce în trecut soția lui Mauro Icardi a avut o reacție foarte dură după ce a aflat de noua cucerire a atacantului de la Galatasaray.
Mai exact, zilele trecute, de Ziua Mamei, celebrată și în Turcia, Suarez a primit din partea grupării din Istanbul un buchet de flori și o scrisoare, iar actrița argentiniană a postat pe Instagram un mesaj de mulțumire pentru gestul făcut de cei de la Galatasaray.

La scurt timp după mesajul transmis de noua parteneră a lui Mauro Icardi pe rețelele sociale, Wanda Nara nu s-a lăsat mai prejos și a relatat că a primit și ea un cadou similar din partea formației ”Cimbom”, după cum se poate observa în colajul FOTO de mai jos.
Doar că, totul a fost o mare minciună din partea Wandei, iar clubul Galatasaray i-ar fi transmis lui Mauro Icardi că nu a contactat-o absolut deloc pe fosta parteneră a fostbalistului. Oficialii turci au subliniat că toate iubitele jucătorilor de la Galatasaray au primit un buchet de flori cu trandafiri roșii, în timp ce Nara a postat pe rețelele sociale un buchet de flori cu trandafiri albi, semn că a vrut să își inducă în eroare urmăritorii.
”Mauro, nu am făcut noi asta. Nu am fi făcut-o fără să vorbim cu tine”, i-ar fi transmis turcii lui Mauro Icardi, potrivit Marca.

Wanda Nara nu le va permite fiicelor pe care le are cu Mauro Icardi să participe la o posibilă nuntă a tatălui lor cu China Suarez
Galerie Foto
Mauro Icardi și China Suarez au petrecut de curând o vacanță la Miami, unde s-au logodit. Icardi a publicat o fotografie în care apare alături de China Suarez, iar ambii poartă inele de logodnă.
Pentru a fi și mai evident, Mauro Icardi a scris pe fotografie ”Te iubesc” și a pus un emoji cu o inimă și unul cu un inel.
”Ți-am spus deja că fiicele mele nu vor mai participa la niciun circ”, a spus Wanda Nara, potrivit caras.perfil.com.
Este important de menționat că Wanda Nara și Mauro Icardi se luptă la tribunal pentru bunuri materiale, case și mașini, în valoare de câteva milioane de euro, dar și pentru custodia celor două fete ale cuplului, Isabela și Francesca.
Etichete: galatasaray , mauro icardi , wanda nara , china suarez , scrisoare wanda nara
Urmărește știrile digisport.ro și pe Google News

Rusia se declară „extrem de îngrijorată” de escaladarea periculoasă din Orientul Mijlociu și...