Oțelul pierde un titular. Silviu Ilie va fi operat azi

silviu ilie

VIDEO FAZA etapei în Norvegia! Marcus Pedersen le-a transmis un "mesaj" fanilor lui Stabaek

pedersen ciudat

VIDEO Hamburg - Barcelona 1-2, înainte de meciul cu Dinamo de pe Arena Națională

gol aaaa

Steaua-Chiajna a stricat media de goluri în prima etapă a noului sezon

steaua medie stricata

Steaua-Chiajna a stricat media de goluriAu stricat media33 de reuşite în prima etapă a Ligii 1

44 de jucători au debutat în Liga 1! Hamza, al 19-lea fotbalist care reuşeşte o triplă în prima rundă

hamza

MM Stoica este furios pe arbitraj: "Luăm titlul dacă suntem lăsați!"

mihai stoica

Ilie Stan a plecat cu fruntea sus din Ghencea și avertizează: "Asta nu e Steaua pe care o vrea Gigi Becali"

ilie stan-2

Cum vede Rusescu fotbalul din Liga 1: "Important e să câștigăm, nu să jucăm bine"

rusescu

VIDEO Reghe este mulțumit de joc, dar își ceartă echipa: "Avertizasem jucătorii să fie atenți cu ocaziile"

reghe in ghencea

Programul etapei a III-a a Ligii I. Steaua și Dinamo joacă la Digi Sport

tucudean-1

VIDEO Becali, bulversat după meciul cu Chiajna: "Dacă nu iau titlul, PLEC!" / "Aşa vorbesc eu la supărare"

gigi pleaca de la steaua

VIDEO Zi neagră pentru austrieci la Kitzbuhel: Fischer și Thiem, eliminați încă din prima rundă!

arena tenis

VIDEO A fost ofsaid la golul lui Rusescu?

off

VIDEO Cum păcălește Steaua căldura insuportabilă: în "Ghencea" au pornit subit aspersoarele :)

aspersoare

Dumitru Dragomir s-a aliat cu suporterii împotriva Jandarmeriei! Dinamo și "U" ar putea avea parte de o premieră

dragomir 66

VIDEO Titularizat de Reghecampf în partida cu Chiajna, Fl. Costea a ratat două mari ocazii în doar 4 minute

ratari fl

VIDEO Un gest de normalitate într-un fotbal nebun: steliștii de la Chiajna, întâmpinați cu flori în Ghencea

flori

Ionuț Chirilă: "Pot face o echipă puternică la Universitatea Cluj"

ionut chirila

VIDEO Viitorul sună bine! Gică Hagi: "Rezultatul e echitabil. S-a văzut că avem potențial"

ripensia timisoara

Anamaria Prodan anunță desființarea lui "U": "Vom avea soarta Timișoarei"

anamaria prodan

Marek Hamsik: “Nu intenționez să plec de la Napoli în viitorul apropiat”

hamsik

Borcea care s-a retras

dan filoti-1

Georgeta Andrunache este la o singură medalie distanță de recordul național în cadrul Jocurilor Olimpice

andrunache

Dirk Kuyt: "Sunt nerăbdător să ies în faţa fanilor la meciul cu Vasluiul"

kuyt

VIDEO Drogba i-a lăsat mască pe chinezi. A făcut show la meciul de debut la Shanghai Shenhua

drogba

Puyol joacă sigur cu Dinamo! Fundașul revine la antrenamente după o pauză de 2 luni