Video Serie A

VIDEO Bologna - Napoli 2-2. Oaspeții au fost egalați dramatic, în ultimul minut

Mergi la articol

VIDEO Catania-Fiorentina 0-3. Debut de senzație pentru Matri, în doar 45 de minute

matri fiorentina

VIDEO Genoa - Inter 1-0. Echipa lui Mazzarri a pierdut pe final, cu golul lui Antonelli

Mazzarri

VIDEO Udinese - Lazio 2-3. Prima victorie în deplasare pentru romani

bucurie Lazio

VIDEO Autogolul stupid care a întors soarta meciului Udinese - Lazio

captura penalty lazio

VIDEO Juventus - Sampdoria 4-2. Și-au egalat recordul de victorii la rând în campionat

juventus sampdoria 4-2

VIDEO AS Roma - Livorno 3-0. Invincibili pe teren propriu

roma livorno

Pazzini s-a accidentat iar și îi dă bătăi de cap lui Seedorf. VIDEO Golul cu Spezia

giampaolo pazzini milan serie a

VIDEO Napoli - Atalanta 3-1. Cu Nica titular, oaspeții au făcut scandal după un gol...

Napoli Atalanta

VIDEO AC Milan - Spezia 3-1. Udinese, următorul adversar al milanezilor în Cupă

Milan Spezia

VIDEO Catania - Siena 1-4. Divizionara secundă a produs încă o surpriză!

bucurie Siena

VIDEO Honda a marcat primul său gol pentru Milan, la primul meci ca titular

captura honda

VIDEO Lazio - Parma 2-1. Dubla lui Perea i-a calificat pe romani în sferturile Cupei

eder sampdoria

VIDEO Milan a pierdut cu Sassuolo, dar a ratat cele mai mari ocazii ale sezonului

honda-ratari milan

VIDEO Sassuolo - Milan 4-3. "Poker" pentru Berardi!

bucurie sassuolo

VIDEO AS Roma - Genoa 4-0. Capitolinii nu renunță la titlu! Tensiuni cu Matuzalem

florenzi as roma meci

VIDEO Verona - Napoli 0-3. Primul gol dat de un italian în acest sezon, pentru oaspeți

gol insigne verona napoli

VIDEO Paradă spectaculoasă reușită de Buffon la Cagliari

bufon

VIDEO Golul etapei în Italia. Florenzi a marcat în Roma-Genoa cu o foarfecă superbă!

bucurie Florenzi

VIDEO Torino - Fiorentina 0-0. Formația viola a încheiat o serie de 5 victorii consecutive

fiore torino

VIDEO Bologna - Lazio 0-0. Ocazie rarisimă pentru Klose

Klose ratare

VIDEO Livorno - Parma 0-3. Cu Amauri în formă, trupa gialloblu e revelația Italiei

parma amauri goluri

VIDEO Udinese - Inter 1-0. Milanezii au fost eliminați în optimile Cupei Italiei

udinese inter

VIDEO Accidentat, Alexe este OUT pentru 6 luni. Atacantul se va întoarce la Dinamo

alexe accidentare sassuolo

VIDEO AS Roma - Sampdoria 1-0. Nainggolan a debutat la doar două zile după transfer