137 rezultate pentru eticheta

concordia

Exclusiv ”E ultimul bărbat din fotbal”. A jucat și la FCSB și la Dinamo și a impresionat total

gabi tamas

Chiajna își face lot de Liga 1. După aducerea lui Gabi Tamaș, ilfovenii au mai dat o ”lovitură”

Video Gicu Grozav, surprins de alegerea lui Gabi Tamaș: ”Sincer, mă așteptam să vină în Liga 1!”

grozav

Video Ianis Zicu pune presiune pe jucători după eșecul cu Steaua: ”La cum arătăm, nu avem șanse!” Ce a spus despre ”militari”?!

zicu

FC Buzău - Concordia Chiajna 0-1. Echipa antrenată de Ianis Zicu s-a calificat în play-off-ul Ligii 2

concordia

Exclusiv Singurul mod în care Albu va ajunge la FCSB. Ce a cerut Concordia pentru fundaşul său

FOTBAL:ACADEMICA CLINCENI-CSM POLITEHNICA IASI, PLAY-OUT LIGA 1 CASA PARIURILOR (17.07.2020)

Mihai Teja, mulțumit după remiza de la Chiajna: "Nu a fost să fie". De ce l-a schimbat la pauză pe Matei

Mihai Teja si MM Stoica

Florentin Matei, nervos după ce a fost întrebat despre motivul schimbării la pauză: "Nu vreau să vorbesc despre asta"

Florentin matei

Dorinel Munteanu este al 12-lea antrenor din Liga 1 schimbat în 21 de runde

Dorinel suparat

Exclusiv Răspuns pentru Becali după derapajul la adresa lui Dorinel: "Trufia şi aroganţa se plătesc"

gigi becali

Exclusiv ”Când am auzit cum mă strigă, am crezut că e alt jucător!”. Dorinel Munteanu, aminitiri despre porecle

dorinel munteanu

Exclusiv Primul eșec al FCSB, acasă, după doi ani! Becali nu știe ce să mai facă. ”Ce poate face el, singur?”

FOTBAL:FCSB-CONCORDIA CHIAJNA, LIGA 1 BETANO (7.10.2018)

Video Concordia - Sepsi 0-3. Echipa lui Neagoe a urcat pe locul 2 în Liga 1

Sepsi gol 2 chiajna

Video Gaz Metan - Concordia Chiajna, întrerupt din cauza problemelor cu nocturna. Ce s-a întâmplat

nocturna Medias

Video A fost sau n-a fost? Fază dificilă la Mediaş, aproape imposibil de elucidat fără ajutorul tehnologiei

Medias gol lov lib

Video Concordia - ACS Poli Timișoara 0-1. Bănăţenii au retrogradat în Liga 2 în ciuda victoriei

FOTBAL:CONCORDIA CHIAJNA-ACS POLI TIMISOARA, PLAY OUT, LIGA 1 (2.06.2018)

Video Juventus Bucureşti - Concordia 1-3. Trei puncte mari pentru ilfoveni! Nivaldo, gol și pasă de gol

Cristescu gol

Video Botoșani - Concordia 0-1. Paul Batin a fost eroul ilfovenilor, care au jucat 75 de minute în 10 oameni

bucurie chiajna

Video Concordia - Gaz Metan 0-0. Medieşenii rămân pe loc de baraj, după un meci cu ratări mari pe final

captura chiajna

Video Concordia - Voluntari 0-1. Debut cu dreptul pentru Adi Mutu în cariera de antrenor!

bucurie voluntari

Exclusiv Adrian Mutu a stârnit interesul mai multor cluburi din Liga 1. "M-am întâlnit cu ei!"

mutu 2

Exclusiv "Achiziţie" de ultima oră realizată de Şumudică la Kayserispor după ce a luat 9 goluri în ultimele două meciuri

Radu Sardescu

Video Reacţie după ce la Dinamo-Concordia au fost mai puţin fani ca la slujba de Înviere: "Nu la stadion s-a greşit"

stadion gol dinamo

”Una am discutat, alta am făcut!” Moldovan ”aruncă” vina pe jucători

moldovan1

"Nu am mai dat niciodată trei pase de gol!" Anunțul lui Nistor după prestația superbă din meciul cu Chiajna

nistor

Dan Nistor, MVP-ul partidei cu Concordia. A reuşit o performanţă remarcabilă

Video Ratarea sezonului la Chiajna! Bumba a irosit o ocazie uluitoare în meciul cu FC Botoşani

Bumba capt

Exclusiv Mutu este gata de plecare de la FRF. A purtat deja discuţii cu o echipă din Liga 1

adrian mutu

Video Şutul lui Panait a "explodat" în vinclul porţii lui Stăncioiu la Concordia-FCSB 2-1

captura alibec gol

Video Concordia - FC Voluntari 3-1. Meci nebun cu patru goluri şi două eliminări

FOTBAL:CONCORDIA CHIAJNA-FC VOLUNTARI, LIGA 1 BETANO (27.02.2018)

Video Autogol caraghios, în meciul Concordia-Voluntari. Balauru şi-a lăsat colegii fără replică

captura autogol

Video&Foto OFICIAL: Concordia - FC Voluntari, amânat cu 24 de ore, din cauza zăpezii. Cum arată stadionul

concordia chiajna zapada colaj

Oficial: Andrei Prepeliță a revenit în Liga 1!

prepelita preze4ntare concordia chiajna

Probleme mari la aterizarea în Bucureşti. Concordia a fost nevoită să zboare până la Constanţa

cristi tanase concordia

Video Batin s-a răzbunat pe fosta sa echipă: "Nu mi-a picat bine că au renunţat la mine"

alta bucurie chiajna

Video Concordia - Sepsi 2-1. Bumba a adus victoria ilfovenilor în prelungiri, la debutul pentru Chiajna

chiajna bucurie

Live Video&Text Dinamo - Concordia (astăzi, 21:00, Digi Sport 1). Duel între viitoarea şi fosta echipă a lui Miriuţă

dinamo chiajna

Video Oficialii de la Concordia și-au luat măsuri de precauție, dar a fost beznă la Chiajna înaintea fluierului de start

noct

Video Concordia - CSM Poli Iași 0-1. Jucătorii oaspeților nu au înscris niciun gol, dar au acumulat 4 puncte în primele 3 etape

chiajna iasi

Video CS U Craiova - Concordia 1-1. Miriuță a scos un punct nesperat la debut!

buc chiajna 1

Alexa: "A ieșit un circ care nu își avea rostul. S-au întâmplat lucruri peste care nu cred că voi putea trece"

alexa-2

Exclusiv Prunea a vorbit despre posibilitatea de a prelua Chiajna

prunea-2

Video Concordia Chiajna - ACS Poli 0-1. Debut cu dreptul pentru echipa lui Ionuț Popa

chiajna timisoara

Video Concordia - FC Botoșani 2-1. Ilfovenii au revenit după pauză. A doua retrogradată se decide în ultima etapă

chiajna poza

Video Pandurii - Chiajna 3-2. Final nebun de meci la Severin! Două goluri în prelungiri şi o ratare uriaşă

bucurie final

Şedinţă de urgenţă la Chiajna, pentru clarificarea situației antrenorului Alexa

Dan Alexa

Video Concordia - FC Voluntari 0-2. Chiajna se afundă în zona retrogradării după ce a pierdut derby-ul Ilfovului

bucurie voluntari-1

Video FC Botoşani - Concordia Chiajna 1-1. Două goluri, o paradă senzațională și o fază ce putea naște un autogol de la 35 m!

botosani concordia

Video Șumudică: ”Sunt șmecher la schimbări. Budescu și Teixeira zici că sunt din La Liga”

sumudica-7

Video Pandurii - Concordia 0-1. Costin, un nou gol important pentru ilfoveni. 7 puncte din 9 posibile pentru Alexa în 2017

concordia pandurii bun

Planuri mari la Chiajna: ”De la echipa secundă sunt trei jucători care pot evolua în Liga 1. De Zicu și N'Doye...”