410 rezultate pentru eticheta

dorin rotariu

Motivul pentru care Dorin Rotariu îi dedică fiecare gol lui Patrick Ekeng

Dorin Rotariu

Rotariu, eroul meciului cu Suedia! "Eu niciodată nu voi fi mulţumit de jocul meu"

Contra, din nou inspirat. Rotariu a înscris primul gol la naţională, la trei minute după intrarea pe teren

Echipa lui Dorin Rotariu, Mouscron, acuzată din nou de blat. Ce s-a întâmplat duminică

Eupen victorie Mouscron

S-a terminat sezonul regulat și în Belgia. Pentru ce luptă cei 4 români rămași în competiție

romani belgia

Video Anderlecht - Mouscron 5-3. Rotariu a dat două assist-uri, dar campioana a obţinut prima victorie în şase meciuri

rotariu anderlecht

Video Duelul Rotariu - Răzvan Marin, meci cu 7 goluri. Reușită spectaculoasă pentru fostul dinamovist

rotariu standard

Rednic, la un pas de îndeplinirea obiectivului: "Ne putem salva de sâmbătă"

Rednic

FC Bruges l-a ”blocat” pe Rotariu cu 400.000 de euro!

rotariu mouscron

Video Prima victorie pentru Mircea Rednic în Belgia după aproape trei luni

rednic 1

Video Golul lui Dorin Rotariu a evitat un nou eşec pentru Mircea Rednic şi Mouscron

rotariu gol

Video Rotariu a marcat primul gol în campionat pentru Mouscron. Execuţie superbă a fostului dinamovist

rotariu gol

Video Portarul advers s-a distrat cu jucătorii lui Rednic şi Mouscron a pierdut două puncte în prelungiri. Reacţia "Puriului"

rednic

Mouscron, primul eşec în campionat după patru meciuri. Rotariu a jucat în repriza a doua

mouscron

Breaking News Dorin Rotariu va lucra din nou cu cel mai important antrenor din cariera sa

dorin rotariu mouscron

Video Chipciu are încredere în colegul Stanciu: "Sper să fie anul lui"

stanciu chipciu-2

Video Lokeren - Club Brugge 0-4. Debut de sezon în forţă pentru vicecampioana Belgiei

lokeren brugge

Rotariu, posibil adversar pentru FCSB în drumul spre UCL: "Toată lumea știe ce transferuri a făcut"

rotariu

Video Exclusiv Tricolorii sunt convinși: "Dacă pierdem în Polonia nu mai avem șanse nici la locul doi"

pintilii romania

Video Antrenament deschis pentru tricolori. Promisiunea făcută fanilor înaintea meciului din Polonia

antrenament tricolori

Video Club Brugge - Gent 2-1. Echipa lui Dorin Rotariu a prins Liga Campionilor

bruges gent

Un coechipier al lui Stanciu şi Chipciu riscă excluderea din fotbal. A pariat pe meciurile echipei sale

anderlecht charleroi

Video Club Brugge - Anderlecht 1-1. Rotariu și Chipciu au fost titulari, Stanciu, rezervă neutilizată

brugge anderlecht chipciu

Secundul naţionalei ştie care poate fi secretul unei surprize în Polonia

romania polonia

Video Laude pentru Rotariu în Belgia: "Bruges şi-a găsit deja noua perlă"

rotariu laude

Video Charleroi - Club Brugge 1-3. Hat-trick pentru Izquierdo, assist pentru Rotariu

charleroi brugge

Video Formă excelentă pentru Rotariu: după primul gol la Brugge, a reușit și o pasă decisivă cu Charleroi

rotariu re

Video&Foto Cadou surpriză primit de Rotariu, după primul gol în Belgia! Reacția mijlocașului

rotariu-2

Video&Foto Cea mai bună veste primită de Dorin Rotariu de la transferul la Brugge

rotariu-1

Video Dorin Rotariu aşteaptă o nouă şansă la Bruges: "Mă pot descurca şi mai bine"

rotariu bruges-1

Video Anderlecht - Brugge 2-0. Chipciu a fost titular și a ratat o ocazie mare în repriza secundă

chipciu bun

Video Zulte Waregem - Club Brugge 2-2. Dorin Rotariu a fost rezervă

waregem brugge

Rotariu mai are nevoie de timp la Bruges: "Nu este încă pregătit să ia decizia potrivită"

rotariu bruges

Rotariu anunţă un joc de totul sau nimic cu Danemarca: "Toate meciurile sunt decisive"

rotariu romania

Șansa lui Rotariu! Accidentarea lui Izquiredo ”îl aruncă” în primul 11 al lui Bruges

drotariu

Video Club Brugge - Waregem 5-0. Rotariu a jucat un sfert de oră

club brugge waregem

Video Club Brugge, învinsă de Lokeren. Driblinguri de efect reușite de Rotariu

rotariu

Video Exclusiv Rotariu, după debutul la Brugge: "Era un moment crucial în viaţa mea"

captura rotariu

Video Dorin Rotariu a debutat în tricoul lui Club Brugge, la 5 zile după transferul în Belgia

rotariu captura

Rotariu a ajuns la Brugge, dar Dinamo a refuzat o ofertă superioară de la alt club mare european

rotariu

Exclusiv Iosif Rotariu, după transferul nepotului: ”Eu fiind stelist, el jucând la Dinamo... parcă m-am mai liniștit și eu”

iosif dorin rotariu

Prima reacţie după transferul lui Rotariu în Belgia: "Se potriveşte perfect stilului echipei"

roti

Mutu a vorbit despre plecarea lui Rotariu şi a lămurit lucrurile în privinţa relaţiei cu Negoiţă

Rotariu, cel mai eficient tânăr jucător din Liga 1. Cifrele fotbalistului

rotariu

Încă un român este dorit în Belgia. Rivala lui Anderlecht e pe urmele "bijuteriei" lui Dinamo

rotariu brugge

Rotariu a refuzat să vorbească despre plecarea de la Dinamo: ”Sper ca 2017 să fie mult mai bun”

rotariu

Rotariu poate ajunge în Turcia. ”El este noul Hagi!”

Exclusiv Reacția lui Dinamo, în noul "caz Rotariu": "Să dea dovadă de maturitate și bărbăție!"

rotariu-4

Video Exclusiv Dorin Rotariu dă vina pe ghinion după înfrangerea cu CFR: ”Ne-a lipsit șansa!”