Handbal

Fii la curent cu ultimele știri din handbal, rezultatele meciurilor și noutăți despre campionatele de handbal feminin și masculin din România și din străinătate. Nu rata meciurile echipelor de handbal din România, ale naționalei României la handbal și află noutăți despre CSM București și citește interviuri cu Cristina Neagu și alți handbaliști apreciați.

Cristina Neagu a scris un singur cuvânt după calificarea României la Campionatul Mondial

profimedia-0402115041

Portugalia - România 24-28. Calificare! "Tricolorele" și-au asigurat prezența la Mondialul din acest an

rooo

Cristina Neagu a umblat la cutia cu amintiri: ”Poză de când aveam 17 ani”

340483925_712960073906042_7880898306606425209_n

”Regula numărul 1”. Mihaela Evi a revenit asupra deciziei radicale

evi2

Reacția Cristinei Neagu după ce România a ajuns la doar un pas de Campionatul Mondial de handbal feminin

cristinaneagu

România, cu un pas la Campionatul Mondial de handbal feminin! ”Tricolorele” au făcut spectacol cu Portugalia

La Liga: Real Madrid - Alaves, 22:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

FCSB a primit o lovitură chiar în seara în care a sărbătorit titlul! Ce se întâmplă în UEFA Champions League

FOTBAL:FCSB-CFR CLUJ, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (11.05.2024)

Foto ”Mândră de tine”. A venit din Cipru pentru Elias Charalambous și a întors toate privirile în Capitală

charalambous

Se știu meciurile de baraj! Când se vor disputa partidele de menținere/promovare

liga 2

Video Dinamo a prins ”barajul”! Voluntari și FCU Craiova au retrogradat în Liga 2. Botoșani va merge și ea la meciurile de menținere/retrogradare

Video Dinamo a prins ”barajul”! Voluntari și...

Exclusiv Viitorul antrenor al lui Dinamo...

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-FC HERMANNSTADT, SUPERLIGA SUPERBET (27.02.2024)

Video Darius Olaru a oferit declarația serii...

darius olaru

Video ”Ai fost vreodată numărul 1?”. Ilie...

nastase

Știri

Video Exclusiv Dezvăluirea lui Adi Vasile despre Cristina Neagu: "Asta e, ce să facem?"

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-RAPID BUCURESTI, CUPA ROMANIEI (20.02.2023)

Video Exclusiv CSM București o ajută pe rivala Rapid: "Ne-am văzut, am avut o cină împreună"

adi vasile

5

Exclusiv În câte minute au fost cumpărate toate biletele pentru meciul Rapid - Vipers, din sferturile EHF Champions League

HANDBAL FEMININ:RAPID BUCURESTI-KRIM MERCATOR LJUBLJANA, LIGA CAMPIONILOR (26.03.2023)

Biletele la Rapid - Vipers s-au epuizat în timp record. ”Cel mai rapid sold-out din istoria handbalului mondial”

S-a stabilit programul ”sferturilor” din EHF Champions League. Când joacă Rapid și CSM București

Dinamo, campioana Ligii Naționale de handbal masculin. Al 19-lea titlu din palmares pentru bucureșteni

HANDBAL MASCULIN:DINAMO BUCURESTI-ORLEN WISLA PLOCK, LIGA CAMPIONILOR (24.11.2022)

București, capitala handbalului european! Bornă neverosimilă bifată după victoria Rapidului

Reacția presei din Slovenia, după ce Rapid a eliminat-o pe Krim din Liga Campionilor

Video Nykobing - SCM Râmnicu Vâlcea 38-29, în EHF European League. Vâlcencele, eliminate, deși au pornit cu prima șansă

HANDBAL FEMININ:SCM RAMNICU VALCEA-NYKOBING FALSTER HANDBOLD, EHF EUROPEAN LEAGUE (18.03.2023)

”Nu am cuvinte”. Lorena Ostase a dezvăluit ”secretul” Rapidului, imediat după marea victorie în fața lui Krim

ostase

30 de fotografii pentru 60 de minute de istorie. Cele mai tari imagini din Rapid - Krim

”A fost ca un iad pentru ele!” Denisa Șandru, laude la adresa suporterilor lui Rapid după victoria uriașă cu Krim

sandru

Video Kim Rasmussen, cel mai fericit antrenor după "remontada" reușită de Rapid: "Cu asemenea atitudine vrem să jucăm mereu!"

rasmussen

Video Hora bucuriei: așa au reacționat jucătoarele Rapidului, după calificarea în sferturile Ligii. Ce a urmat în Sala Polivalentă

peluza

Video Rapid - Krim Ljubljana 30-24. Victorie uriașă pentru giuleștence! Elevele lui Rasmussen sunt în ”sferturile” Champions League

ostase

Rapid, în sferturile EHF Champions League! Cu cine va juca pentru un loc în Final Four

CSM București și-a aflat adversara din sferturile Ligii Campionilor! Meci dificil pentru elevele lui Adi Vasile

Moment rar, la București: a lovit-o pe jucătoarea Rapidului, apoi a recurs la un gest pe care nimeni nu-l vedea venind

este

Video Xavi Pascual, resemnat după dezastrul cu THW Kiel: ”Trebuie să acceptăm lucrul acesta!”

Video Dinamo – THW Kiel 28-41. Cea mai drastică înfrângere a ”Dulăilor” pe teren propriu în Champions League!

HANDBAL MASCULIN:DINAMO BUCURESTI-THW KIEL, LIGA CAMPIONILOR (22.03.2023)

Exclusiv Marius Șumudică, mesaj pentru galeria Rapidului, după episoadele "Cristina Neagu" și "Farul Constanța"