Video Le-a dat două goluri în ultimele două jocuri foștilor colegi dinamoviști, dar ține cu ei în derby-ul cu FCSB

FOTBAL:CONCORDIA CHIAJNA-DINAMO BUCURESTI, LIGA 1 BETANO (12.02.2018)

Miriuţă: "Ne-am dat 7 goluri, nu doresc nimănui să trăiască aşa ceva". Marele pariu al antrenorului

dinamo

Video Dinamovistul Popa a prins curaj după victoria cu Chiajna. "Avem forţă să batem FCSB"

daniel popa

Video Revenire de vis pentru Torje! "A fost un meci de infarct!"

gol torje revenire

Video Torje, primul meci la Dinamo după 7 ani

intra torje

Video E nevoie de arbitrajul video. Două faze controversate, în primele 20 de minute la Chiajna

captura gol nevalidat dinamo

Video Chiajna - Dinamo 3-4. "Câinii" sunt pe loc de play-off după un meci nebun. 7 goluri în repriza a doua

concordia dinamo

Exclusiv ”Ce poate fi mai frumos decât s-o bați pe Dinamo?” MM Stoica, o nouă aroganță la adresa rivalilor

mm dinamo

Video "Trădare" în familia unui mare dinamovist. Nepotul e fan FCSB

Ion Marin nepot

Nebunie la Chiajna! Dinamo va avea 5.000 de fani. Roș-albii, gata să umple stadionul Concordiei

bilete dinamovisti

• 09:40 Stirile Digi Sport
  • Mutua Madrid Open 2024 - Day 1

TENIS: Jaqueline Cristian - Barbora Krejcikova, 16:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

MEDIA: Liga Digi Sport, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1