Exclusiv Cea mai controversată fază din meciul Farul - Dinamo! Verdictul lui Marius Avram: ”Trebuia eliminat!”

333

Gică Hagi, mulțumit de un singur jucător în meciul cu Dinamo: ”Restul au rămas datori”. Anunță măsuri: ”O să văd ce...

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-FARUL CONSTANTA, CUPA ROMANIEI BETANO (5.12.2023)

”Cea mai rușinoasă înfrângere!” Ionuț Larie, dezamăgit după Farul - Dinamo 0-2

larie

Anunțul căpitanului lui Dinamo după victoria cu Farul: ”Dacă se va întâmpla asta, vom rămâne în SuperLigă”

FOTBAL:FARUL CONSTANTA-DINAMO BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (12.02.2024)

Video Farul - Dinamo 0-2. Ce surpriză! ”Câinii Roșii” dau lovitura pe terenul campioanei

Video Ce au făcut fanii Farului, cu 5 minute înainte de finalul partidei cu Dinamo

fani

Video Gică Hagi, fără reacție după ce Dinamo a făcut 2-0 pe terenul Farului. Imaginile surprinse

hagiii

Exclusiv Ilie Dumitrescu a tras concluzia după prima repriză a meciului Farul - Dinamo: ”Foarte puțin!”

Ilie Dumitrescu

stadion-farul1

Gică Hagi, declarație surprinzătoare înaintea meciului contra ”lanternei roșii”, Dinamo

Gheorghe Hagi la conferinta de presa de dupa meciul de fotbal dintre Farul Constanta si FC Hermannstadt, contand pentru

• 06:00 Digi Sport Special
  • 07:20 Stirile Digi Sport
  • 07:40 Stirile Digi Sport
  • 08:00 Stirile Digi Sport
  • 08:20 Stirile Digi Sport
  • 08:40 Stirile Digi Sport
  • 09:00 Stirile Digi Sport
  • 09:20 Stirile Digi Sport