Exclusiv Ilie Dumitrescu n-a stat pe gânduri și a numit echipa mai bună dintre FCSB și Farul: "A fost mult peste"

ilie dumitrescu

”Îi tremura calculatorul!”. Louis Munteanu nu a avut milă după golul anulat: ”Eram 100% convins că dă offside!”

FOTBAL:FCSB-FARUL CONSTANTA, SUPERLIGA SUPERBET (5.02.2024)

"E prima oară când nu am avut nicio emoție". Ionuț Larie, omul meciului în duelul FCSB - Farul 1-1

FOTBAL:FARUL CONSTANTA-FC URARTU, UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE (27.07.2023)

Video FCSB - Farul Constanța 1-1. Echipa ”Regelui” a smuls un punct în prelungiri! Penalty controversat acordat de Feșnic

Câți suporteri au fost prezenți pe Arena Națională la meciul FCSB - Farul

Video Cum a reacționat Gică Hagi, după ce golul Farului cu FCSB a fost anulat de VAR! 7 minute a durat verificarea

gica hagi

Banner-ul afișat de galeria FCSB-ului pentru Gică Hagi, în ziua aniversării sale

Video Camuflat! Cum a fost surprins Florinel Coman în prima repriză a meciului cu Farul

florinel coman

Video Marilena Hagi, în tribune la meciul FCSB - Farul

marliena hagi

Video Ce au strigat la unison fanii FCSB-ului, chiar înainte de începutul meciului cu Farul